Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Nenápadný dizajn, ktorý vynikne.

Kabína vozidla Volvo FL

Ľahko ho zbadáte. Ešte ľahšie si ho obľúbite. Kompaktná veľkosť vozidla Volvo FL mu nebráni v tom, aby zanechalo dojem v mestskom prostredí. Jeho uhladený, aerodynamický dizajn, pôsobivá čierna mriežka a inteligentné funkcie z neho robia prakticky jedno z najlepších nákladných vozidiel vo svojej triede.   

Súčasť rodiny 

Jemne zaoblený, aerodynamický dizajn. Odvážne línie a grafika. Charakteristické svetlomety v tvare písmena V. Volvo FL je síce menšie než jeho vypracovanejší súrodenci z odvetvia diaľkovej dopravy, no jeho DNA sa nezaprie. Privítajte plnohodnotného člena ponuky kvalitných nákladných vozidiel spoločnosti Volvo.

Poznávacie znamenie

Prestížny emblém je na vozidle Volvo FL umiestnený vysoko vpredu na vozidle. Bližšie k vám, vodičovi. Zdôrazňuje blízkosť vodiča k ostatným účastníkov cestnej premávky. V rušnej premávke to vytvára ústretovejší dojem z vozidla.

Viac personálu

Kabína pre posádku sa zíde, ak sú potrebné viac ako jedna, dve alebo tri osoby. Táto kabína má dostatočný priestor až pre 7 osôb vrátane vodiča.

Strešný spojler

Strešný spojler znižuje odpor vzduchu. Ak chcete dosiahnuť ešte lepšie výsledky, skombinujte ho so slnečnou clonou a bočnými spojlermi.

Viditeľnosť na všetky strany

Jasný prehľad o situácii okolo vášho nákladného vozidla je kľúčom k produktivite a bezpečnosti v rušných uliciach mesta. Potrebujete vedieť, či sa v blízkosti nákladného auta nenachádzajú iné vozidlá alebo ostatní účastníci cestnej premávky. Zlepšite celkovú viditeľnosť vďaka balíku Viditeľnosť – vrátane voliteľných okien vo dverách spolujazdca a zadných bočných okien na oboch stranách. Balík obsahuje okrem iného aj elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá a osvetlenie vstupu do kabíny pre bezpečné nastupovanie a vystupovanie.

Voľné prúdenie vzduchu

Jemne zaoblený, aerodynamický dizajn vozidla Volvo FL znižuje odpor vzduchu, pričom zlepšuje jazdné vlastnosti a šetrí palivo. Vďaka svojej charakteristickej prednej mriežke so vzorom medového plástu, ktorá umožňuje efektívnejšie prúdenie vzduchu, zlepšuje chladenie motora a úpravu výfukových plynov.

Adekvátny vzhľad 

Charakteristické pruhy, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre Volvo FL 4x4, ho odlišujú od súrodencov s pohonom na dve kolesá. Vyjadrujú aj jeho vhodnosť do drsných podmienok a zaručujú, že vynikne v dave.

Vyberte si dokonalú kabínu

Denná kabína

Výška interiéru 1 605 mm
Dĺžka 1 600 mm
Šírka 2 100 mm

Kabína na krátkodobé spanie

Výška interiéru 1 605 mm
Dĺžka 2 000 mm
Šírka 2 100 mm

Kabína pre osádku

Výška interiéru 1 605 mm
Dĺžka 2 980 mm
Šírka 2 100 mm

Pozrite si všetky technické údaje kabíny

360˚ pohľad na exteriér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

Zaujalo vás?

Zažite štýlový a pôsobivý vzhľad vozidla Volvo FL na vlastné oči a navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.