Trucks

Ideálne do ulíc

Exteriér modelu Volvo FL

Kompaktné, dynamické a nezameniteľné Volvo. Volvo FL sa zrodilo do ulíc. Svetlá v tvare V, čisté plochy okien a štíhly profil kabíny preukazujú, že toto nákladné vozidlo je ideálnym riešením do mesta. 

Kompaktné a prispôsobivé k okoliu

Volvo FL je stvorené do mesta. Vonkajšie rozmery kabíny sú kompaktné a bez ohľadu na typ kabíny je jazdná pozícia nízko, a teda v kontakte s ulicou. Na sedadle vodiča máte ideálne podmienky pre nadviazanie očného kontaktu s ostatnými účastníkmi cestnej premávky a zvýšenie bezpečnosti premávky.

Aký typ kabíny preferujete?

Vyberte si z troch rôznych modelov kabíny. Každý má svoje špecifiká v závislosti od toho, či oceníte skutočne kompaktnú kabínu, alebo využijete viac vnútorného priestoru či potrebujete na pracovisko priviesť celú osádku.

Koncept trojdielneho nárazníka

Súčasťou inovatívneho konceptu nárazníka sú oceľové rohové časti, ktoré zabezpečujú vynikajúcu ochranu pri náraze. Ak sa niektorá časť poškodí, jje jednoduché ju vymeniť.

Veľkorysé presklené plochy

Kabíny Volvo FL ponúkajú veľkorysé plochy okien a vynikajúci výhľad. Ak chcete svoj priamy výhľad ešte viac vylepšiť, môžete si svoje Volvo FL objednať s ďalšími presklenými plochami.

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca spoločnosti Volvo Trucks vám ochotne poradí. Zastavte sa, zavolajte mu alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.