Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Prevodovka I-Sync je ideálna pre mestskú distribúciu

Šetrite palivo. Znižujte stres

I-Sync

Pokračovať. Zastaviť. Pokračovať. Automatizovaná 6-stupňová prevodovka I-Sync vozidla Volvo FL uľahčuje jazdu v meste. Pomáha znížiť spotrebu paliva. Znižuje množstvo emisií vplývajúcich na životné prostredie. Udržiava si tiež nízke náklady na údržbu.

Manuálna alebo automatizovaná?

Pomocou páky za volantom si môžete zvoliť manuálny alebo automatizovaný režim. Nemusíte sa rozhodovať medzi spojkou a pedálom, pretože aj na ovládanie manuálnych prevodov sa používa rovnaká páka. Automatizovaný režim zaručuje optimalizované radenie prevodových stupňov. Vďaka elektrohydraulike ide každé preradenie ako po masle.

Vyberte si automatický alebo manuálny režim s radiacou pákou.
Prevodovka I-Sync pre päťlitrové alebo osemlitrové motory

Vyberte si výkon

Prevodovka I-Sync je dostupná v dvoch variantoch – jeden pre motor D5K a druhý pre motor D8K. Bola navrhnutá pre krútiaci moment 1 050 Nm. Je preto ideálnou voľbou pre nákladné vozidlá s odolnými nápravami pracujúcimi v oblasti distribúcie. Je k dispozícii pre štvorvalcové alebo šesťvalcové motory.

Jednoduchá prevádzka

Prevodovka I-Sync je intuitívna a ľahko sa ovláda, keďže bola navrhnutá s cieľom spĺňať potreby zaneprázdnených vodičov rozvážajúcich tovar, ktorý nejazdia každý deň v rovnakom vozidle. Preto máte vždy záruku bezpečnejšej, pohodlnejšej a efektívnejšej jazdy.

 

Prevodovka I-Sync má intuitívne ovládanie

Prejdite na I-Sync

Jazdiť s prevodovkou I-Sync je radosť. Vyskúšajte si ju v praxi u vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.

Funkcie vozidla Volvo FL