Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Pomocné pohony pre každú prevádzku

Výkon pre každú úlohu

Pomocné pohony vozidla Volvo FL

Pomocné pohony Volvo efektívne a úsporne poháňajú zariadenia na nakladanie tovaru, ako napríklad chladiace systémy alebo menší žeriav. Vďaka našej univerzálnej ponuke nájdete vhodný výkonnostný balík bez ohľadu na typ prevádzky.

Pomocné pohony: v dokonalej interakcii s motorom alebo prevodovkou

Záruka kvality

Pre pomocný pohon je dôležitá súčinnosť s hnacou líniou nákladného vozidla. Naše pomocné pohony sú z tohto dôvodu navrhnuté tak, aby bezchybne spolupracovali s motormi a prevodovkami Volvo. Vďaka svojej spoľahlivosti, nízkej hmotnosti a jednoduchej údržbe sú tiež vhodné na plnenie náročných požiadaviek distribučného odvetvia.

Výkon, ktorý potrebujete

Nezáleží na tom, či si zvolíte motor D5K alebo D8K – pre každý existuje vhodný pomocný pohon. V obidvoch prípadoch je maximálny krútiaci moment 600 Nm. Ak si vyberiete pomocný pohon montovaný na prevodovku, budete mať k dispozícii veľa možností, ktoré sú závislé alebo nezávislé od spojky. Všetky budú spolupracovať s vašou prevodovkou.

Pomocné pohony pre každý prevádzkový režim
Pomocné pohony: montované v továrni

Doladiť technické parametre sa oplatí

Optimálna prevádzka. Vyššia kvalita. Jednoduchá montáž. Objednajte si správny pomocný pohon s podvozkom z výroby a uvidíte, ako sa výhody premietnu do vašich finančných výsledkov.

Získajte výkonnostný balík

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks je pripravený pomôcť vám vybrať správne technické parametre pre vaše Volvo FL.

Funkcie vozidla Volvo FL