Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Volvo FL je zamerané na produktivitu

Produktivita vodiča s vozidlom Volvo FL

Ako zvýšiť produktivitu vodiča? Zlepšite samotnú jazdu. Zvýšte pohodlie v kabíne. Poskytnite vodičom inovatívne nástroje na úsporu času. Volvo FL je hotový recept na produktivitu.

Jednoduchosť automatizovanej prevodovky I-Sync

Naša prevodovka I-Sync úplne zmení podobu jazdy v meste, ktorá vyžaduje časté brzdenie a rozbiehanie. Vodiči zbožňujú dokonale načasované zmeny prevodových stupňov – nemusia zápasiť s ťažkou spojkou a radiacou pákou. Navyše vám ušetrí palivo, takže ju obľubujú aj dopravcovia.

Prejdite na I-Sync

Prevodovka I-Sync zvyšuje produktivitu
Kabína vozidla Volvo FL – pre lepšie pohodlie a vyššiu produktivitu

Ideálne prostredie – na prácu aj odpočinok

Od chvíle, keď nastúpite do vozidla Volvo FL (pomocou optimalizovaného nízkeho vstupného schodu) až do konca pracovnej zmeny – všetko je navrhnuté s cieľom zvýšiť vašu produktivitu na ceste. Ako aj vaše pohodlie na konci dňa.

Prezrite si vnútrajšok kabíny

Volvo FL 4×4 podáva výkon na každej ceste

Nezastaviteľné

Vďaka lepšej trakcii, väčšej svetlej výške a vyššiemu nájazdovému uhlu sa Volvo FL 4×4 osvedčí na každej ceste a v akýchkoľvek podmienkach.

Vyššie zaťaženie o pol tony

Štvorvalcové Volvo FL je o 200 až 500 kg ľahšie než porovnateľný šesťvalcový model. Ponúka až pol tony ložnej kapacity navyše, pričom štvorvalcový motor D5K výrazne zlepšuje vašu produktivitu a efektívnosť prevádzky.

Pozrite si naše motory zblízka

Ľahší motor znamená vyššie užitočné zaťaženia
Systém Dynafleet maximalizuje produktivitu

Služba Dynafleet – maximalizujte svoju produktivitu

Polohy, náklady a úrovne. Pracovný čas vodiča. Správy o hladinách emisií. Spotreba paliva. Systém Dynafleet vám prináša údaje o každom nákladnom vozidle, ktoré vlastníte, v reálnom čase – pomáha vám maximalizovať produktivitu a robiť výhodnejšie rozhodnutia.

Preskúmajte systém Dynafleet

Buďte produktívnejší

Porozprávajte sa s vaším miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks. Poradí vám, ako dosiahnuť vyššiu produktivitu a čo najlepšie obchodné výsledky.