Trucks

Skok v evolúcii

VOLVO FM – EXTERIÉR KABÍNY

Pripomína svojich väčších súrodencov. Napriek tomu je rovnako flexibilné a agílne. A presne také Volvo FM poznáte. Nový moderný profil ukazuje, že je v lepšej kondícii na splnenie vašich výziev než kedykoľvek predtým. Má náskok niekoľkých stupienkov evolúcie.

 

Kabína sa vyznačuje novým dizajnom so vzpriameným profilom, väčším vnútorným priestorom, veľkorysými oknami a nízkou líniou dverí. Volvo FM má elegantnejší tvar a medzery medzi hornou a dolnou prednou časťou boli zmenšené na minimum s cieľom vylepšiť aerodynamiku a účinnosť.

Ďalším jasným znakom vývoja tohto nákladného vozidla je dizajn svetlometov, ktorý zdôrazňuje kultový profil modelu Volvo FM. Charakteristické línie svetlometov splývajú s tvarom kabíny, pokračujú pozdĺž predného zaoblenia a tiahnu sa po bokoch kabíny až dozadu. Dokonca aj keď je vozidlo v pokoji, je zrejmé, že bolo vytvorené pre efektívnu jazdu vo vysokých rýchlostiach aj v rušnom prostredí.  

Tiež spozorujete, že kovová značka vpredu je väčšia. A keď sa priblížite k dverám, všimnete si detail v podobe schodíkov s hliníkovými vložkami. Detaily, ktoré nie sú iba na okrasu.

Vytvorené s dôrazom na viditeľnosť

Spätné zrkadlá majú moderný dizajn s tenkými krytmi a dobre navrhnutými oblasťami zrkadiel. Sú navrhnuté v sekciách, ktoré kombinujú veľkorysý záber zrkadiel s minimálnymi skrytými uhlami. Pridajte k tomu pomocné spodné okienko na dverách spolujazdca a výsledkom bude skvelý výhľad okolo nákladného vozidla. Dokonca aj v oblastiach tesnej blízkosti.

Svetlomety

Kultové svetlomety sú v ponuke v dvoch rôznych verziách: jedna s halogénovými žiarovkami a druhá na základe technológie LED. Obe majú charakteristické denné svetlá LED v tvare písmena V.

Vyberte si povrchovú úpravu

Rozhodnite sa pre jednu z dvoch povrchových úprav exteriéru a vyberte si zo stoviek farieb.

Základná úprava

Dodáva sa s čiernou mriežkou a šedým nárazníkom, zrkadlami atď. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Vylepšená úprava

Dodáva sa so šedou mriežkou. Nárazník, zrkadlá atď. sú vo farbe kabíny. Hliníkové detaily pri vstupe do kabíny. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše

Volvo FM – obrázky exteriéru

Ste pripravení na Volvo FM?

Čaká na vás.