Trucks

Vaša kabína. A vaša kancelária.

Interiér modelu Volvo FM

Vy máte všetko pod kontrolou a vy ste ten, kto odvádza prácu. Teraz máte väčší prehľad, lepši podporu a viac priestoru ako kedykoľvek predtým. Toto miesto bolo vytvorené na mieru pre vás.

Pri vstupe do modelu Volvo FM budete jasne cítiť, že sa v ňom evolúcia posunula vpred. Líši sa od toho, na čo ste zvyknutí – no zároveň je niečím známa. Prvá vec, ktorú nie je možné prehliadnuť, je pravdepodobne to, aká priestranná a vzdušná je kabína. Väčšie strešné okno prepúšťa viac svetla zhora, čím zvýrazňuje dojem priestrannosti. Hneď po usadení zistíte, že všetko je umiestnené tam, kde to očakávate.

Vďaka funkcii nastavenia volantu nájdete jeho dokonalú polohu a vaša ruka prirodzene spočinie na radiacej páke I-Shift elegantne integrovanej do sedadla. Viditeľnosť okolo tohto nákladného vozidla len ťažko niečo prekoná. Línia dverí je nízka, veľkosť okien je veľkorysá a každý uhol kabíny je navrhnutý tak, aby ste mali situáciu pod kontrolou.

Okrem toho je celé rozhranie vodiča nové – navrhnuté tak, aby vám umožnilo držať ruky na volante a oči na ceste. Získavate tak úplnú kontrolu nad všetkým, čo potrebujete na to, aby ste svoju prácu robili správne a zaistili aj správnu hodnotu vašich obchodných marží.

Prístrojový displej je plne digitálny a vytvára nové možnosti prispôsobenia pracovného prostredia vašim potrebám v každej situácii. Nový deväťpalcový bočný displej ponúka kontrolu nad funkciami nákladného vozidla, vďaka až ôsmim kamerám a aplikáciám. Je tiež hračka mať úplnú kontrolu nad nápravami a diferenciálmi. Toto je operačné stredisko vašej mobilnej kancelárie.

A hlasové ovládanie v kabíne modelu Volvo FM vám zaručí dostatok pomoci.

Vnútorné povrchy a materiály vyžarujú prvotriednu kvalitu bez ohľadu na úroveň povrchovej úpravy. Vyberte si z troch úrovní povrchovej úpravy a širokej škály farieb. Určite nájdete svoj štýl.

Plná kontrola

Kabína bola skonštruovaná s dôrazom na viditeľnosť. Navyše si môžete do vozidla namontovať až osem kamier a ich zábery sledovať na bočnom displeji. Neustále môžete dávať pozor na nákladné vozidlo, okolitú premávku a náklad.

Miesto a úložný priestor

Všetky verzie kabín modelu Volvo FM ponúkajú priestranný pocit a inteligentné úložné priestory na veci, ktoré potrebujete. Pohodlné úložné schránky pod posteľou v spacích kabínach a úložné kapacity na zadnej strane v denných kabínach – to sú len dva z mnohých príkladov.

Úrovne povrchovej úpravy

Vyberte si z troch úrovní úpravy interiéru a širokej škály farieb.

Prevedenie Robust

Dodáva sa s vinylovým čalúnením, gumovými rohožami, dekoračnými prvkami a ozdobnými lištami. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Prevedenie Dynamic

Dodáva sa s textilným čalúnením, gumovými rohožami, dekoračnými prvkami a ozdobnými lištami. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Prevedenie Progressive

Dodáva sa s plyšovým alebo koženým čalúnením, gumovými rohožami, dekoračnými prvkami ozdobnými lištami. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Príslušenstvo pre vaše vozidlo

Podľa vášho gusta

Obrázky interiéru modelu Volvo FM

Prispôsobte si svoje pracovisko

Kontaktujte svojho obchodného zástupcu Volvo Trucks a vytvorte si svoje nové obľúbené miesto.