Trucks

Prispôsobené na akciu

Podvozok vozidla Volvo FMX

Či už jazdíte na ceste alebo v teréne, budete potrebovať podvozok, ktorý bol skonštruovaný tak, aby každý deň zvládal veľa akcie. Pre svoje činnosti pravdepodobne máte vybudovanú účelovú nadstavbu. Podvozok prispôsobíme tak, aby bol pilierom úspechu vašej prevádzky. Používame komponenty a systémy, ktoré budú zaručene spoľahlivo fungovať po mnoho nasledujúcich rokov.

Bez ohľadu na to, či pracujete v bani alebo na rušných staveniskách, Volvo FMX je precíznym nástrojom, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Získajte všestranné nákladné vozidlo so zadným vzduchovým odpružením určeným na stavebné účely alebo nákladné vozidlo s listovým odpružením, ktorého nápravy unesú obrovské zaťaženie. A v oblasti ovládania je ťažké nájsť niečo lepšie ako dynamické riadenie Volvo.

Podvozok modelov Volvo ponúka flexibilitu pri zostavovaní nákladného vozidla s ohľadom na akýkoľvek druh nadstavby, ktorý sa používa v akomkoľvek druhu prepravy. Volvo FMX získate presne také, ako ho chcete. Váš predajca značky Volvo Trucks vám pomôže nákladné vozidlo prispôsobiť.

Predné nápravy s nosnosťou 10/20 ton

Ťažký náklad? Žiadny problém. Volvo FMX je navrhnuté na vysoké zaťaženie nápravy. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre listové alebo vzduchové odpruženie, predná náprava dokáže na jednej náprave uniesť až 10 ton. A 20 ton v prípade dvojitej prednej nápravy. To sa priamo premieta do lepšej produktivity.

Zdvíhanie tandemovej nápravy

Používajte nápravu len vtedy, keď to potrebujete. Zdvíhanie tandemovej nápravy umožňuje odpojenie a zdvihnutie najzadnejšej hnacej nápravy pri vykládke. Rovnako ako pri vlečenej náprave, aj táto funkcia výrazne znižuje polomer otáčania, opotrebovanie pneumatík a spotrebu paliva.

Ďalšie informácie o zdvíhaní tandemovej nápravy

Päť náprav priamo z výroby

Prepravujete ťažké náklady? Môžete si vybrať nákladné vozidlo s piatimi nápravami priamo z výroby. Dostanete ho rýchlejšie a znížite náklady na prestavbu. Vaše nákladné vozidlo dostanete s úplným typovým schválením. Dostanete aj plnú záruku a popredajnú podporu od spoločnosti Volvo, ktoré vám z dlhodobého hľadiska znížia prevádzkové náklady.

Objavte plný potenciál modelu Volvo FMX

Porozprávajte sa so svojím predajcom o prispôsobení modelu Volvo FMX.