Trucks

Vyvinuté pre výzvy

Exteriér kabíny vozidla Volvo MX

Ak ste už fanúšikom dizajnu modelu Volvo FMX, jeho najnovší vývoj vás nesklame. Má úplne nový moderný profil, ktorý je sofistikovanejší a sebavedomejší ako kedykoľvek predtým. Môžete sa smelo pustiť do tých najnáročnejších úloh.

Kabína má nový dizajn so vzpriameným profilom, väčším vnútorným priestorom, veľkorysými oknami a nízkou líniou dverí. Spodná predná časť zvýrazňuje jej kultový silácky profil, ktorý dotvárajú elegantné svetlomety v tvare písmena V. 

Charakteristické línie svetlometov splývajú s tvarom kabíny, pokračujú pozdĺž predného zaoblenia a tiahnu sa po bokoch kabíny až dozadu. Robustná predná časť je verná konceptu modelu Volvo FMX. Chráni, je odolná a jej časti sa v prípade potreby dajú ľahko vymeniť.

Tiež si všimnete, že železná značka v prednej časti je väčšia a keď sa priblížite s úmyslom nastúpiť, všimnete si, že schodíky majú nový robustný dizajn s trvácnym a protišmykovým povrchom. Oceľové strešné okno v hornej časti kabíny prináša spoľahlivú ochranu v náročných prevádzkových prostrediach. Detaily, ktoré nie sú iba na okrasu.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše 

Volvo FMX – obrázky exteriéru

Ste pripravení na Volvo FMX?

Čaká na vás.