Trucks

Pripravené na akciu. Ale aj na prestávku.

Interiér modelu Volvo FMX

Za volantom modelu Volvo FMX ste pánom vy. Teraz máte väčšiu kontrolu, lepšiu podporu a viac priestoru než kedykoľvek predtým. Toto miesto bolo vytvorené na mieru vašej produktivite.

Vstúpte do kabíny modelu Volvo FMX a budete sa cítiť ako doma. Ale predsa sa v niečom líši. Váš prvý dojem bude pravdepodobne taký, že je priestranná a vzdušná. Všetky tri verzie kabíny ponúkajú viac miesta.

Hneď po usadení zistíte, že všetko je umiestnené tam, kde to očakávate. Vďaka funkcii nastavenia volantu nájdete jeho dokonalú polohu a vaša ruka prirodzene spočinie na radiacej páke I-Shift elegantne integrovanej do sedadla. Viditeľnosť okolo tohto nákladného vozidla len ťažko niečo prekoná. Línia dverí je nízka, veľkosť okien je veľkorysá a každý uhol interiéru je navrhnutý tak, aby ste mali situáciu pod kontrolou.

Okrem toho je celé rozhranie vodiča nové a navrhnuté tak, aby vám pomohlo držať ruky na volante a venovať pozornosť situácii pred vami. Dáva vám tak úplnú kontrolu nad všetkým, čo potrebujete pre svoju prácu. Presným a efektívnym spôsobom.

Prístrojový panel je plne digitálny a ponúka nové možnosti prispôsobenia pracovného prostredia vašim potrebám v každej situácii. Nový deväťpalcový bočný displej ponúka kontrolu nad funkciami nákladného vozidla, vďaka až ôsmim kamerám a intuitívnemu riadeniu trakcie.

A hlasové ovládanie v kabíne Volvo FH vám zaručí dostatok asistencie.

Vnútorné povrchy a materiály vyžarujú prvotriednu kvalitu bez ohľadu na úroveň povrchovej úpravy. Vyberte si z troch úrovní povrchovej úpravy a širokej škály farieb. Určite nájdete svoj štýl.

Úrovne povrchovej úpravy

Vyberte si z troch úrovní úpravy interiéru a širokej škály farieb.

Prevedenie Robust

Dodáva sa s vinylovým čalúnením a gumovými rohožkami. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Prevedenie Dynamic

Dodáva sa s textilným čalúnením a gumovými rohožkami. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Prevedenie Progressive

Dodáva sa s plyšovým alebo koženým čalúnením a gumovými rohožkami. Preskúmajte rôzne úrovne úpravy exteriéru v aplikácii Volvo Truck Builder.

Príslušenstvo pre vaše vozidlo

Podľa vášho gusta

Interiér modelu Volvo FMX

Prispôsobte si svoje pracovisko

Kontaktujte obchodného zástupcu Volvo Trucks a vytvorte si svoje nové obľúbené miesto.