Na ulici ako doma

Svetlomety v tvare písmena V sú dôkazom toho, že ide o Volvo

Pri akejkoľvek úlohe. Na ktorejkoľvek ulici. Kedykoľvek. Volvo FE vyzerá všade ako doma. Aerodynamický dizajn kabíny a charakteristické svetlomety v tvare písmena V len dosvedčujú jeho príslušnosť k rodine.

Bezpečný a pohodlný interiér nového vozidla Volvo FE

Celý vnútrajšok je navrhnutý so zmyslom pre bezpečnosť a pohodlie. Priestor, sedadlo, úložné jednotky – všetko je rozvrhnuté okolo vás. Vďaka ergonomicky upravenému prístrojovému panelu sú všetky ovládacie prvky na dosah ruky.

Prevodovka I-Shift pre vozidlo Volvo FE

Zabudovaná úspora paliva

Špeciálne navrhnutý motor. Naša inteligentná prevodovka I-Shift. A niekoľko úsporných funkcií. Volvo FE je stelesnením úspory paliva na štyroch (alebo šiestich) kolesách.

Koľko dokážete ušetriť?
Prevádzkyschopnosť znamená ziskovosť

Získajte vyššiu prevádzkyschopnosť

Naše služby a inovácie pomáhajú pri predchádzaní prestojom. Ak sa predsa len takáto situácia vyskytne, minimalizujú jej dopad. Je to také jednoduché – a dôležité.

Ako to robíme
Volvo FE, navrhnuté pre ziskovú distribúciu

Produktivita jazdy

Od vstupného schodu navrhnutého špeciálne pre distribučné účely až po moderný systém riadenia vozidlového parku – Volvo FE dbá na vašu produktivitu.

Buďte produktívnejší
Volvo FE: skutočne bezpečné

Skutočne bezpečné

Súprava vynikajúcich bezpečnostných funkcií. Kabína navrhnutá s cieľom chrániť vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Neriskujte
Volvo FE ponúka vynikajúcu manévrovateľnosť

Nekomplikujte si život

Ste v úzkych? Volvo FE má malý polomer otáčania, posilňovač radenia prevodových stupňov a zlepšenú ergonómiu jazdy, takže sa s ním výborne manévruje.

Pozrite si manévrovateľnosť v akcii
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Prezrite si Volvo FE zblízka

Preskúmajte každú funkciu vozidla Volvo FE. Potom navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a požiadajte ho o prehliadku.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu