Ergonomický dizajn priestoru vodiča

Ergonomické myslenie

Prístrojový panel. Radenie prevodových stupňov. Ovládacie prvky. Úložný priestor. Vo vozidle Volvo FE je všetko, čo potrebujete na vykonanie vašej práce tam, kde to potrebujete, a na dosah ruky. To znamená menej pohybu. Menej námahy a zaťaženia. Vaše ruky teraz strávia viac času na volante a oči nemusíte spustiť z cesty.

Ergonomický dizajn priestoru vodiča

Sedadlo vodiča

Trávite v ňom celý deň. Preto musí byť dokonalé. Prepracovali sme sedadlo vozidla Volvo FE, aby bolo bezpečnejšie, štýlovejšie a oveľa odolnejšie. Zlepšili sme aj jeho upevnenie. Opierka hlavy a bezpečnostný pás sú teraz integrované. Pevnejšie textílie, teraz dostupné aj vo vinyle, ktoré sú odolné voči nečistotám, vhodne dotvárajú zvyšok interiéru. 

Dostatok úložného priestoru na všetky vaše veci

Veľa priestoru pre vaše veci

Na prístrojovom paneli. Vo dverách. Nad hlavou. Medzi sedadlami. Keď sa rozhliadnete po kabíne Volvo FE, nájdete dostatok úložného priestoru. Môžete dokonca pridať ďalší.

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad interiéru kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Spravte si pohodlie

Zažite ergonomické myslenie na vlastnej koži. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám ochotne predvedie kabínu vozidla Volvo FE.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu