Nové úsporné motory pre vozidlo Volvo FE

Motor do mesta

Volvo FE je vybavené novo navrhnutým motorom. Tento úspornejší model s širšou a plochejšou krivkou krútiaceho momentu a rýchlejším nárastom výkonu (aj pri nízkych otáčkach) má pohotovú odozvu, vysokú priemernú rýchlosť a vynikajúce jazdné vlastnosti. Uľahčuje tým efektívnu jazdu v mestskom prostredí a dodržiavanie termínov.

Spoznajte náš motor D8K
Úsporná prevodovka I-Shift

Prevodovka I-Shift – jednoduchá, spoľahlivá a vysoko úsporná

Volvo FE je prvýkrát dostupné s prevodovkou I-Shift. Vďaka sledovaniu hmotnosti vozidla, sklonu cesty, rýchlosti a akcelerácie umožňuje vášmu vozidlu dosiahnuť maximálny výkon a efektívnosť, takže šetrí palivo. Základný softvér sa dá jednoducho prispôsobiť tak, aby spĺňal špecifické požiadavky prostredníctvom dvoch ďalších balíkov – Distribúcia a stavebníctvo alebo Hospodárnosť.

Zoznámte sa s prevodovkou I-Shift
Predplaťte si službu Úspora paliva a získajte služby osobného palivového poradcu

Balík Úspora paliva – nepretržité znižovanie spotreby

Splňte si svoje ciele v oblasti úspory paliva. Potom ich prekonajte vďaka čoraz vyššej efektívnosti. Predplaťte si službu Úspora paliva a priradíme vám osobného palivového poradcu. S pomocou ich pravidelných analýz, odborného poradenstva a okamžitej pomoci čoskoro dosiahnete viditeľnú úsporu paliva, ktorú budete každý rok zlepšovať.

Koľko môžete ušetriť so službou Úspora paliva?
VT

Objavte čaro výkonu podloženého údajmi

Systém Dynafleet a školenie vodičov vám spolu môžu ušetriť až 7 % paliva.

Systém Dynafleet – sledujte svoju úsporu paliva

Predstavujeme náš inteligentný systém riadenia vozidlového parku. Sledujte výkon vašich nákladných vozidiel a vodičov v reálnom čase a skúmajte automaticky vytvorené hodnotenia úspory paliva. Potom porovnávajte výkony, sledujte trendy a zavádzajte užitočné zmeny vedúce k úspore paliva.

Preskúmajte systém Dynafleet >

Školenie vodičov – malé zmeny, veľké úspory

Náš kurz Efektívna jazda vám pomôže získať maximum z každej kvapky paliva. Kurz je súčasťou programu rozvoja vodičov spoločnosti Volvo Trucks a uplatňuje osvedčený systematický prístup pomocou presadzovania úsporného štýlu jazdy a udržateľných, dlhodobých úspor – najlepšie výsledky dosahuje v kombinácii so správami systému Dynafleet.

Školenie vodičov Volvo >

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Vykročte správnou nohou

Základom úspešnej palivovej hospodárnosti je správny začiatok. Váš lokálny predajca spoločnosti Volvo Trucks je odborník na úsporu paliva. Zastavte sa a požiadajte ho o radu.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu