Prevodovka I-Shift zvyšuje produktivitu

I-Shift – naša najinteligentnejšia prevodovka

I-Shift je jednoduchá, spoľahlivá a výnimočne efektívna prevodovka, ktorá zmenila podobu nákladnej dopravy. Vodiči ju zbožňujú, lebo nemá ťažkú spojku, nemusia zápasiť s radiacou pákou a každá zmena prevodového stupňa je dokonale načasovaná. Navyše vám ušetrí až 5 % paliva, takže ju obľubujú aj dopravcovia.

Kabína Volvo FE – pre lepšie pohodlie a vyššiu produktivitu

Ideálne prostredie – na prácu aj odpočinok

Od chvíle, keď nastúpite do vozidla Volvo FE (pomocou optimalizovaného vstupného schodu) až do konca pracovnej zmeny – všetko je navrhnuté s cieľom zvýšiť vašu produktivitu na ceste. Ako aj vaše pohodlie na konci dňa.

Prezrite si vnútrajšok kabíny
Volvo FE je poháňané motorom D8K.

Väčší výkon

Vďaka výkonu 350 k je motor D8K vozidla Volvo FE ešte lepší než predtým. Umožňuje vodičom stihnúť viac za menej času. Väčší výkon pre vyššiu produktivitu.

 

Pozrite si technické parametre hnacej línie
Vyššia ložná kapacita vďaka 9-tonovej nosnosti prednej nápravy.

Na prednú nápravu sa zmestí ďalšia tona

Nová predná náprava s užitočným zaťažením do 9 ton – o tonu viac než predtým. To znamená vyššie užitočné zaťaženie alebo flexibilitu pri výkone rôznych prepravných úloh. Okrem toho budete ešte produktívnejší.

Pozrite si technické údaje podvozka
Systém Dynafleet maximalizuje produktivitu

Služba Dynafleet – maximalizujte svoju produktivitu

Polohy, náklady a úrovne. Pracovný čas vodiča. Správy o hladinách emisií. Spotreba paliva. Systém Dynafleet vám prináša údaje o každom nákladnom vozidle, ktoré vlastníte, v reálnom čase – pomáha vám maximalizovať produktivitu a robiť výhodnejšie rozhodnutia.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Buďte produktívnejší

Porozprávajte sa s vaším miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks. Poradí vám, ako dosiahnuť vyššiu produktivitu a čo najlepšie obchodné výsledky.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu