Volvo FH vám už od roku 1993 prináša inovácie. A to je len začiatok.

Už od svojho uvedenia pred 25 rokmi Volvo FH stanovuje nové štandardy v oblasti nákladných vozidiel. Prelomové riešenia boli zamerané na produktivitu vodičov a ziskovosť pre dopravné spoločnosti. Radi by sme toto štvrťstoročie oslávili spolu s vami a ako darček vám dávame prísľub, že v inováciách budeme pokračovať aj naďalej. To predstavuje ešte vyššiu prevádzkyschopnosť, nové a prelomové myslenie a riešenia v oblasti bezpečnosti, ktoré urýchlia smerovanie k nulovým emisiám.

Sen všetkých vodičov od prvého dňa.
To sa nikdy nezmení

Vodiči sú tí skutoční hrdinovia v oblasti nákladnej dopravy. A Volvo FH bolo vždy navrhnuté tak, aby im poskytovalo bezpečné, ergonomické a komfortné pracovisko. Vieme, že naše inovácie zmenili každodenný život vodičov k lepšiemu, a bude toho ešte oveľa viac. Chceme, aby jedna vec zostala rovnaká – Volvo FH je snom každého vodiča.

Dvaja muži sediac vedľa seba

Prísľub vozidla Volvo FH zákazníkom

Vďaka vysokému výkonu, vynikajúcemu pracovnému prostrediu vodiča a zameraniu na bezpečnosť je Volvo FH nákladným vozidlom, ktoré pomáha zvyšovať vašu ziskovosť. Inovácie neustále menia svet a nákladné vozidlá sa stávajú pokrokovejšími.

 

Pozrite si film
Vodič na palube svojho Volvo FH

Ako sa Volvo FH stalo prvou voľbou vodičov

Volvo FH je prvou voľbou vodičov už 25 rokov, čo bolo jeho cieľom už od začiatku. Pri zrodení každej inovácie sa kládol najvyšší dôraz na prostredie vodiča a výsledkom sa stalo nákladné vozidlo, ktoré je viac ako len pracoviskom. Je druhým domovom.

Pozrite si film
Staro vyzerajúca fotografia z továrne

Príbeh o nákladnom vozidle Volvo FH

Inovácie sa nikdy nezastavia. Po uvedení modelu Volvo FH v roku 1993 sa život na cestách navždy zmenil. O 25 rokov neskôr Volvo FH stále posúva hranice nákladnej prepravy. Avšak úspechu predchádzalo množstvo náročnej práce a ťažkých rozhodnutí.

Pozrite si film
Volvo FH počas jazdy cez most

25 spôsobov, ktoré udržiavajú bezpečnosť na cestách

Bezpečnosť bola vždy jednou zo základných hodnôt spoločnosti Volvo Trucks. Náročnými testami a neustálym vývojom sa stalo Volvo FH jedným z najbezpečnejších nákladných vozidiel na svete. Pozrite si 25 fotografií a zistite viac o vývoji bezpečnostných funkcií vozidla Volvo FH.

Ďalšie informácie
Volvo FH v suchej krajine

25 miest, ktoré môže Volvo FH nazývať domovom

Volvo FH podáva najlepší výkon na jednom mieste: na Zemi. Dážď a vietor alebo slnko a sucho. Rušné cesty alebo nikde nikto. Pozrite sa na týchto 25 miest a na to, ako si Volvo FH poradilo s týmito výzvami.

Ďalšie informácie
Volvo FH v uvádzacej červenej farbe

Volvo FH prinieslo svetu inováciu už 25-krát

Volvo FH bolo pri svojom uvedení pred 25 rokmi inovatívnym vozidlom – a je rovnako inovatívne aj dnes. Ponúkame vám 25 fotografií, ktoré zobrazujú dôležité míľniky, vďaka ktorým Volvo FH dosiahlo náskok pred ostatnými.

Ďalšie informácie
Volvo FH v uvádzacej červenej farbe

Volvo FH prinieslo svetu inováciu už 25-krát

Volvo FH bolo pri svojom uvedení pred 25 rokmi najmodernejším nákladným vozidlom – a je rovnako inovatívne aj dnes. Pozrite si 25 fotografií, ktoré zobrazujú vývoj modelu Volvo FH.

Prečítajte si viac
Vodiči milujú Volvo FH

Vodiči milujú Volvo FH – a Volvo FH miluje vodičov

Spoločnosť Volvo Trucks sa stará o bezpečnosť a pohodlie vodičov. A vodiči vozidlo Volvo FH milujú. Pozrite si výnimočnú svadbu Brazílčana Guilherma.

Pozrite si film
Príbeh o vozidle Volvo FH

Príbeh o vozidle Volvo FH

Inovácie sa nikdy nezastavia. Po uvedení modelu Volvo FH v roku 1993 sa život na cestách navždy zmenil. O 25 rokov neskôr Volvo FH aj naďalej posúva hranice nákladnej dopravy. Avšak úspechu predchádzalo množstvo náročnej práce a ťažkých rozhodnutí.

Pozrite si film
Inovácie vozidla Volvo FH

Ponúkame prehľad neustáleho vývoja modelu Volvo FH

V roku 2018 Volvo FH oslavuje svoje prvé štvrťstoročie úspechu. Aby ste mohli neustále podporovať napredovanie, musíte mať vždy náskok pred konkurenciou. Tu je niekoľko príkladov, ako spoločnosť Volvo Trucks prinášala inovácie.

Prečítajte si viac
Volvo FH špeciálnej edície k 25-ročnému výročiu v poľnohospodárskej krajine

Volvo FH špeciálnej edície k 25-ročnému výročiu

Objavte toto nákladné vozidlo
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Prezrite si Volvo FH zblízka

Máte záujem o výnimočné vozidlo? Kontaktujte svojho predajcu alebo navštívte ktorékoľvek Volvo Truck Centrum na Slovensku. Tešíme sa na vás!

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu