Volvo FH vám už od roku 1993 prináša inovácie. A to je len začiatok.

Už od svojho uvedenia pred 25 rokmi Volvo FH stanovuje nové štandardy v oblasti nákladných vozidiel. Prelomové riešenia boli zamerané na produktivitu vodičov a ziskovosť pre dopravné spoločnosti. Radi by sme toto štvrťstoročie oslávili spolu s vami a ako darček vám dávame prísľub, že v inováciách budeme pokračovať aj naďalej. To predstavuje ešte vyššiu prevádzkyschopnosť, nové a prelomové myslenie a riešenia v oblasti bezpečnosti, ktoré urýchlia smerovanie k nulovým emisiám.

Volvo FH vám už od roku 1993 prináša zisk. A to je len začiatok.

Už od svojho uvedenia pred 25 rokmi Volvo FH stanovuje nové štandardy v oblasti nákladných vozidiel. Aspoň čo sa týka produktivity a ziskov pre vašu firmu. Aby sme to oslávili, dostanete všetci darček – prísľub, že Volvo FH bude neustále podporovať napredovanie. To znamená ešte vyššiu prevádzkyschopnosť, nové a prelomové myslenie a riešenia v oblasti bezpečnosti, ktoré urýchlia smerovanie k nulovým emisiám.

Sen všetkých vodičov od prvého dňa.
To sa nikdy nezmení

Vodiči sú tí skutoční hrdinovia v oblasti nákladnej dopravy. A Volvo FH bolo vždy navrhnuté tak, aby im poskytovalo bezpečné, ergonomické a komfortné pracovisko. Vieme, že naše inovácie zmenili každodenný život vodičov k lepšiemu, a bude toho ešte oveľa viac. Chceme, aby jedna vec zostala rovnaká – Volvo FH je snom každého vodiča.

Sen všetkých vodičov od prvého dňa.
To sa nikdy nezmení

Vodiči sú tí skutoční hrdinovia nákladnej prepravy. A Volvo FH bolo vždy navrhnuté tak, aby im poskytovalo bezpečné, ergonomické a komfortné pracovisko. Vieme, že naše inovácie zmenili každodenný život vodičov k lepšiemu, a bude toho ešte viac. Pretože aj počas zlepšovania nákladnej prepravy zostane jedna vec rovnaká – Volvo FH je sen každého vodiča.

Osoba, ktorá zvára

Práca na úspechu vozidla Volvo FH

Pred 25 rokmi zišlo z výrobnej linky továrne v Tuve prvé nákladné vozidlo Volvo FH. Odvtedy bolo vyrobených mnoho kusov nákladných vozidiel Volvo FH a mnoho ďalších sa vyrobí v budúcnosti. Získajte predstavu o továrňach a stretnite sa s pracovníkmi z celého sveta, ktorí sú súčasťou životnej cesty vozidla FH. Niektorí z nich tu boli dokonca už v čase, keď to všetko začalo.
 

Ďalšie videá >
 

Nenechajte si ujsť predchádzajúce epizódy – pozrite si históriu a vývoj prelomového vozidla Volvo FH.

Epizóda 3 – Prísľub vozidla Volvo FH zákazníkom >

Epizóda 2 – Ako sa Volvo FH stalo prvou voľbou vodičov >

Epizóda 1 – Príbeh o vozidle Volvo FH >

Žena v továrenskom prostredí

Generácie sa stretávajú v závode na výrobu motorov Skövde

Keď bolo v roku 1993 uvedené na trh prvé vozidlo Volvo FH, Daniel pracoval na montážnej linke v Skövde už niekoľko rokov. V rovnakom čase sa Nesma ešte ani nenarodila. Dnes sú kolegovia a každý deň tvrdo pracujú, aby vytvárali jadro vozidla Volvo FH – jeho motor.
 

Ďalšie informácie >
 

Uistite sa, že si nenecháte ujsť ostatné články o vozidle Volvo FH.

Motor D12 >

Bezpečnosť ako prostriedok šetrenia nákladov >

Volvo FH – nákladné vozidlo sveta >

25 rokov inovácií >

Skupina ľudí spolu s vozidlom Volvo FH

25 pozdravov od zamestnancov po celom svete

Volvo FH je súčasťou rodiny Volvo Trucks od roku 1993. A ide práve o ľudí, ktorí pokračujú vo vývoji, navrhovaní a montáži vozidla Volvo FH – bez nich by neexistovalo nákladné vozidlo „šampión”, ako ho poznáme. Zoznámte sa s Shilpou z Indie, pracovníčkou v oblasti strojného inžinierstva, a ďalšími hrdými zamestnancami na celom svete, ktorí rôznymi spôsobmi s veľkou spoločnou vášňou pracujú na vozidle Volvo FH.
 

Ďalšie informácie >
 

Nenechajte si ujsť ďalšie pútavé fotografické príbehy o vozidle Volvo FH.

Pozrite sa, ako vozidlá Volvo FH udržiavajú bezpečnosť na cestách > 

Pozrite si miesta, ktoré môže Volvo FH nazývať domovom > 

Pozrite si vývoj vozidla Volvo FH >

Nákladné vozidlá Volvo FH v rade

Preverenie vozidla Volvo FH, či zvládne mimoriadny náklad

Mark Farrow založil spoločnosť MDF Transport spolu s otcom. Dnes Mark riadi túto spoločnosť so sídlom v meste Great Yarmouth v Anglicku. Vozidlový park pozostáva iba z nákladných vozidiel Volvo, o ktorých sa Mark domnieva, že výrazným spôsobom prispievajú k úspechu podniku. Zoznámte sa s tímom v spoločnosti MDF Transport. 


Ďalšie videá >
 

Nenechajte si ujsť predchádzajúce videá o našich zákazníkoch, pre ktorých má vozidlo Volvo veľký význam.

Šoférovanie nákladných vozidiel je životným štýlom – s vozidlom Volvo FH >

Vytváranie dedičstva pomocou vozidla Volvo FH >

Dvaja muži sediac vedľa seba

Prísľub vozidla Volvo FH zákazníkom

Vďaka vysokému výkonu, vynikajúcemu pracovnému prostrediu vodiča a zameraniu na bezpečnosť je Volvo FH nákladným vozidlom, ktoré pomáha zvyšovať vašu ziskovosť. Inovácie neustále menia svet a nákladné vozidlá sa stávajú pokrokovejšími.

 

Pozrite si film
Vodič na palube svojho Volvo FH

Ako sa Volvo FH stalo prvou voľbou vodičov

Volvo FH je prvou voľbou vodičov už 25 rokov, čo bolo jeho cieľom už od začiatku. Pri zrodení každej inovácie sa kládol najvyšší dôraz na prostredie vodiča a výsledkom sa stalo nákladné vozidlo, ktoré je viac ako len pracoviskom. Je druhým domovom.

Pozrite si film
Staro vyzerajúca fotografia z továrne

Príbeh o nákladnom vozidle Volvo FH

Inovácie sa nikdy nezastavia. Po uvedení modelu Volvo FH v roku 1993 sa život na cestách navždy zmenil. O 25 rokov neskôr Volvo FH stále posúva hranice nákladnej prepravy. Avšak úspechu predchádzalo množstvo náročnej práce a ťažkých rozhodnutí.

Pozrite si film
Volvo FH počas jazdy cez most

25 spôsobov, ktoré udržiavajú bezpečnosť na cestách

Bezpečnosť bola vždy jednou zo základných hodnôt spoločnosti Volvo Trucks. Náročnými testami a neustálym vývojom sa stalo Volvo FH jedným z najbezpečnejších nákladných vozidiel na svete. Pozrite si 25 fotografií a zistite viac o vývoji bezpečnostných funkcií vozidla Volvo FH.

Ďalšie informácie
Volvo FH v suchej krajine

25 miest, ktoré môže Volvo FH nazývať domovom

Volvo FH podáva najlepší výkon na jednom mieste: na Zemi. Dážď a vietor alebo slnko a sucho. Rušné cesty alebo nikde nikto. Pozrite sa na týchto 25 miest a na to, ako si Volvo FH poradilo s týmito výzvami.

Ďalšie informácie
Volvo FH v uvádzacej červenej farbe

Volvo FH prinieslo svetu inováciu už 25-krát

Volvo FH bolo pri svojom uvedení pred 25 rokmi inovatívnym vozidlom – a je rovnako inovatívne aj dnes. Ponúkame vám 25 fotografií, ktoré zobrazujú dôležité míľniky, vďaka ktorým Volvo FH dosiahlo náskok pred ostatnými.

Ďalšie informácie
Volvo FH v uvádzacej červenej farbe

Volvo FH prinieslo svetu inováciu už 25-krát

Volvo FH bolo pri svojom uvedení pred 25 rokmi najmodernejším nákladným vozidlom – a je rovnako inovatívne aj dnes. Pozrite si 25 fotografií, ktoré zobrazujú vývoj modelu Volvo FH.

Prečítajte si viac
Vodiči milujú Volvo FH

Vodiči milujú Volvo FH – a Volvo FH miluje vodičov

Spoločnosť Volvo Trucks sa stará o bezpečnosť a pohodlie vodičov. A vodiči vozidlo Volvo FH milujú. Pozrite si výnimočnú svadbu Brazílčana Guilherma.

Pozrite si film
Príbeh o vozidle Volvo FH

Príbeh o vozidle Volvo FH

Inovácie sa nikdy nezastavia. Po uvedení modelu Volvo FH v roku 1993 sa život na cestách navždy zmenil. O 25 rokov neskôr Volvo FH aj naďalej posúva hranice nákladnej dopravy. Avšak úspechu predchádzalo množstvo náročnej práce a ťažkých rozhodnutí.

Pozrite si film
Inovácie vozidla Volvo FH

Ponúkame prehľad neustáleho vývoja modelu Volvo FH

V roku 2018 Volvo FH oslavuje svoje prvé štvrťstoročie úspechu. Aby ste mohli neustále podporovať napredovanie, musíte mať vždy náskok pred konkurenciou. Tu je niekoľko príkladov, ako spoločnosť Volvo Trucks prinášala inovácie.

Prečítajte si viac
Volvo FH špeciálnej edície k 25-ročnému výročiu v poľnohospodárskej krajine

Volvo FH špeciálnej edície k 25-ročnému výročiu

Objavte toto nákladné vozidlo
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Prezrite si Volvo FH zblízka

Máte záujem o výnimočné vozidlo? Kontaktujte svojho predajcu alebo navštívte ktorékoľvek Volvo Truck Centrum na Slovensku. Tešíme sa na vás!

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu