Dizajn je oslavou vodičov nákladných vozidiel z celého sveta

Rikard Orell,

Vedúci dizajnového oddelenia spoločnosti Volvo Trucks

Video o dizajne kabíny vozidla Volvo FH

Navrhovanie vozidla Volvo FH

Ideálne pracovisko

Kabína Globetrotter dostala úplne nový vzhľad. Neprekonateľné pohodlie vo vnútri. Prvotriednu bezpečnosť zvonka. Úžasný vzhľad, ktorý je na cestách neprehliadnuteľný.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou možnou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho základných farieb je dostupných aj s priehľadnou povrchovou vrstvou. Pokiaľ ste nenasli farbu, ktorá by zodpovedala vašim predstavám, kontaktujte predajcu nákladných vozidiel Volvo. 

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Prezrite si ho. Dotknite sa ho. Zajazdite si v ňom

Zastavte sa v niektorom Volvo Truck Centre a prehliadnite si Volvo FH. S našimi obchodnými zástupcami sa môžete porozprávať ohľadom moderného dizajnu a výnimočných funkcií. 

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu