Odporúčanie vodiča nákladných vozidiel pre interiér kabíny

Oslava vodičov nákladných vozidiel

Každý komponent a každý možný priestor bol dôkladne navrhnutý s cieľom zvýšiť vaše pohodlie – či už sedíte za volantom, odpočívate alebo tvrdo spíte na lôžku.
Vnútorné odkladacie skrinky v kabíne Volvo FH

Priestranná kabína

Vzpriamené predné stĺpiky, nižší tunel motora a vyšší strop prispeli k tomu, že kabína je naozaj priestranná. Je ako stvorená aj pre vysokého vodiča – výška medzi podlahou a stropom je totiž úžasných 220 centimetrov.

Chcete sa dozvedieť viac?

Veľa priestoru pre vaše veci

Do kabíny si môžete vziať veľa vecí. Rozsiahle úložné priestory vpredu, pod lôžkom, vzadu a zvonku môžu byť prispôsobené vašim potrebám. Nájdete tu aj množstvo šikovných priečinkov na menšie predmety. 

Väčší domov na cestách

Hľadáte viac priestoru a pohodlia? Objavte rozšírenú kabínu Globetrotter XXL s lôžkom širším o 250 mm a dlhším o 130 mm v porovnaní s lôžkom v kabíne Globetrotter XL. Domov ďaleko od domova už nemôže byť pohodlnejší.

Lôžko v kabíne vozidla Volvo FH

Široké a pohodlné lôžko

Dolné lôžko ponúka pohodlné miesto na odpočinok a možno ho roztiahnuť tak, aby malo šírku 900 milimetrov
(1 150 mm v kabíne Globetrotter XXL). Môžete si vybrať manuálne alebo elektronicky ovládané lôžko,
ktoré sa dá sklopiť až o 55 stupňov – ideálne na odpočinok, čítanie alebo sledovanie TV.

 

 

Volvo FH – nezávislá klimatizácia

Zabudovaná nezávislá klimatizácia

Účinné chladenie vzduchu bez negatívneho dopadu na priestor v kabíne alebo aerodynamiku. I-ParkCool je integrovaná nezávislá klimatizácia, ktorá vám aj v noci zaistí správnu teplotu a cez deň šetrí palivo.

Získajte viac informácií o systéme I-ParkCool
Vnútorná sušiaca skriňa v kabíne Volvo FH

Elektrická sušička

Elektrická suščka rýchlo vysuší mokré prádlo, uteráky aj topánky. Zmestí sa na horné lôžko alebo stenu kabíny. Je energeticky úsporná, tichá a ľahko skladovateľná.

Volvo FH – nastaviteľný volant

Inteligentné a pohodlné ovládanie

Plne nastaviteľný volant s 20-stupňovým rozsahom naklonenia uľahčí riadenie každému vodičovi. Ovláda sa pohodlne pedálom a pri nastupovaní a vystupovaní ho možno ľahko sklopiť.

Prvotriedne sedadlo

Rozsah nastavenia sedadla je skutočne špičkový. V pozdĺžnom smere sa dá nastaviť v rozmedzí 24 cm a výškovo možno sedadlo upraviť o 10 cm. Ergonomický tvar zaručuje lepšiu bočnú oporu a pohodlnejšiu prácu pre vodiča s dlhšími nohami.

Prístrojový panel vozidla Volvo FH

Elektronické riadenie klimatizácie so snímačmi kvality vzduchu

Elektronické riadenie klimatizácie má zlepšené rozloženie vetracích otvorov a množstvo snímačov a filtrov, ktoré čistia vzduch ešte predtým, než naplní vaše pľúca. Výsledok – lepšia kvalita vzduchu, vylepšený systém odmrazovania a ovzdušie bez prievanu.

Platforma pre služby a informačný a zábavný systém

Nový informačný systém

Jednoduchá navigácia, systém Dynafleet, zlepšená komunikácia a kvalitný zvukový systém. Nový integrovaný informačný systém od spoločnosti Volvo Trucks ponúka všetky vyššie uvedené funkcie prostredníctvom jediného rozhrania – sedempalcového dotykového displeja. Systém možno ovládať manuálne, pomocou hlasového príkazu alebo tlačidiel na volante.

Prehodnoťte svoj zážitok z interiéru kabíny.

Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie

Ovládanie informačného systému je jednoduchšie. Vychutnajte si všetky výhody: lepší a bezpečnejší zážitok z jazdy, jednoduchšia navigácia a efektívnejšie riadenie vozidlového parku.

Táto platforma spája zvukový a zábavný systém vozidla s funkciou systému Dynafleet a navigácie.

Intergrovaný informačný systém ponúka ľahké ovládanie. Dotknite sa displeja, stlačte tlačidlá na volante alebo použite svoj hlas. Urobte to, čo vám najviac vyhovuje.

Strešné okno vozidla Volvo FH

Bezpečné strešné okno

Strešné okno z tónovaného skla zintenzívňuje pocit svetla, priestoru a vzdušnosti vnútri kabíny a slúži tiež ako núdzový východ. Je vybavené tienidlom, sieťkou proti hmyzu a možnosťou elektronického ovládania.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Druhý domov

Doprajte si pohodlie. Vyskúšajte si sedadlo. Potom lôžko. Skontrolujte všetky priehradky. Nebude sa vám chcieť veriť, že máte toľko priestoru.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu