Pre kvalitný spánok

Špeciálne navrhnutá nezávislá klimatizácia I-Park Cool je do vozidiel montovaná vo výrobe a plne integrovaná do klimatizačného systému vozidla. Ak sa v noci prudko ochladí, aktivuje sa nezávislé kúrenie, takže môžete spať pri zvolenej teplote až do rána.

Účinné chladenie

Klimatizácia I-Park Cool je mimoriadne účinná - po celú noc poskytuje chladiaci výkon až 1 000 W bez toho, aby sa vybila batéria. Ak si chcete počas horúceho dňa oddýchnuť, môžete klimatizáciu až na jednu hodinu prepnúť do režimu s výkonom 2 500 W.

Vnútorná výška v kabínach Volvo FH Globetrotter a Globetrotter XL

Nenechajte sa pripraviť o priestor v kabíne

Meter kubický priestoru sme vám do kabíny Volvo FH nepridali, aby sme vám tam následne namontovali klimatizačnú jednotku. Umiestnili sme ju radšej inam. Systém I-Park Cool je integrovaný do klasickej klimatizácie, takže nezaberá cenný priestor v kabíne.

Vychladené Volvo FH v púšti

Neplytvajte ani kvapkou paliva

Montáž klimatizácie na strechu kabíny je možno bežná, no určite nie efektívna z hľadiska nákladov. Preto sme klimatizáciu I-Park Cool namontovali tam, kde neovplyvňuje aerodynamiku vozidla a spotrebu paliva.

Ťahač Volvo FH s návesom zaparkované v tme

Doprajte si pokojný spánok

Klimatizácia I-Park Cool je o 20 dB tichšia ako ostatné systémy. Vnímaný hluk sa teda znížil o 75 %, čo prispeje ku kvalitnejšiemu spánku a jednoduchšiemu vstávaniu.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Chcete sa poriadne vyspať?

Navštívte vášho predajcu Volvo Trucks, ktorý vám ochotne predvedie klimatizáciu I-Park Cool a poskytne viac informácií o inteligentných systémoch vozidla Volvo FH.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu