Video s vysvetlením prísľubov Volvo Zlatej zmluvy

Kľúčom k úspechu je telematická brána

Nákladné vozidlo Volvo pripojené cez telematickú bránu

Inteligentnejšie plánovanie servisu

Vďaka Volvo Zlatej zmluve nemá servis vplyv na prevádzkyschopnosť. Telematická brána umožňuje dielni prístup k údajom o motore, najazdených kilometroch, spotrebe paliva a sleduje stav dôležitých častí počas jazdy. To znamená, že kvôli údržbe sa zastavíte až vtedy, keď to vaše nákladné vozidlo skutočne bude potrebovať. Upozorníme vás aj na prípadný problém skôr, než nastane porucha, a keď prídete na prehliadku, dielňa bude pripravená na vašu návštevu. Neprídete tak ani o čas, ani o peniaze. 

Technik spoločnosti Volvo za svojím stolom

Rutinná údržba kdekoľvek

Niektoré úkony údržby nevyžadujú návštevu servisu. Vďaka funkciám online má mechanik prístup k vášmu vozidlu na diaľku, aby mohol sledovať aktuálnu spotrebu paliva, skontrolovať veľkosť palivových nádrží alebo upraviť uprednostňované obmedzenie rýchlosti. Na diaľku je dokonca možné aktivovať funkciu indikátora záťaže. Stačí jednoducho na pár minút zastaviť na okraji cesty a nechať virtuálneho mechanika, aby si s tým poradil.

Tlačidlo služby Volvo Action Service

Vynikajúca pomoc na cestách

Neplánovaným zastávkam sa občas nevyhnete, takže súčasťou Volvo Zlatej zmluvy je služba Volvo Action Service na zavolanie. Stlačením tlačidla VAS na vašom prístrojovom paneli sa spojíte s operátorom hovoriacim vaším jazykom. Ten presne určí polohu vášho nákladného vozidla a skontroluje diagnostické chybové kódy. V priebehu niekoľkých minút za vami vyšle servisné vozidlo s kvalifikovaným mechanikom, nástrojmi a náhradnými dielmi potrebnými k oprave. Neplytváme časom. Ani zdrojmi.

V čom spočíva jedinečnosť služby Volvo Action Service?
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Vydajte sa na cestu. A neschádzajte z nej.

Navštívte vášho predajcu Volvo Trucks a zistite, ako možno dosiahnuť 100 % prevádzkyschopnosť.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu