Získajte viac informácií o našej Zlatej zmluve pre nákladné vozidlá Volvo FH

Záruka 100 % prevádzkyschopnosti

Špičkový dizajn, výnimočné služby a široká podporná sieť. A keď k tomu pridáte naše telematické technológie a Volvo Zlatú zmluvu, dostanete záruku 100 % prevádzkyschopnosti. To znamená, že vaše nákladné vozidlo bude pripravené vždy, keď ho budete potrebovať. A pokiaľ nie, dostanete od nás náhradné vozidlo alebo finančnú kompenzáciu.

Vykročte smerom k maximálnej prevádzkyschopnosti
Volvo FH16 – technik na palube

TELEMETRCKÁ BRÁNA – MECHANIK, KTORÉHO MÁTE VŽDY PO RUKE

Prostredníctvom tejto inteligentnej technológii sa môže servisná dielňa spojiť s vozidlom a načítať údaje o motore, počte najazdených kilometrov a spotrebe paliva. Okrem tohot si môžu mechanici prehliadnuť diagnostické chybové kódy a monitorovať stav dôležitých komponentov (brzdové obloženie, spojka, akumulátor atď.). Znižuje sa tým riziko neplánovaných prestojov. A pracovníci servisu sa môžu pripraviť na vašu návštevu, nachystať si všetky potrebné nástroje a opraviť vozidlo v čo najkratšom možnom čase.

Služba VAS na zavolanie – servis vo vhodnom čase na potrebnom mieste

Služba Volvo Action Service na zavolanie – len stlačte tlačidlo

Neplánované zastavenie uprostred ničoho? Stačí stlačiť tlačidlo služby VAS na zavolanie a budete hneď spojený s operátorom, ktorý hovorí vaším jazykom (systém načíta vašu národnosť z digitálneho tachografu). Operátor zistí vašu presnú polohu, čislo podvozka a načítané diagnostické chybové kódy prepošle mechanikovi. Vy sa medzitým môžete pohodlne usadiť, pretože pomoc je už na ceste.

Získajte tlačidlo VAS
Volvo FH16 – menej nehôd

Menej nehôd. Lepšia prevádzkyschopnosť

Bezpečnosť je pre nás absolútnou prioritou. Je priamo zakódovaná v našej DNA. A keď navrhujeme nový model, je naším hlavným kritériom. Čím menej nehôd sa vám stane, tým viac času môže vaše vozidlo (a vodič) stráviť na ceste. Model Volvo FH je naše najbezpečnejšie Volvo, aké sme doteraz skonštruovali. Je vybavené množstvom bezpečnostných funkcií, ktoré chránia nákladné vozidlo, vodiča a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Vyskúšajte najbezpečnejšie Volvo na svete
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Oslovila vás 100 % prevádzkyschopnosť?

Váš predajca Volvo Trucks vie všetko o zvyšovaní prevádzkyschopnosti. Ochotne vám vysvetlí to, čo vás zaujíma.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu