Volvo FL: plnohodnotný člen rodiny Volvo

Súčasť rodiny

Jemne zaoblený, aerodynamický dizajn. Odvážne línie a grafika. Charakteristické svetlomety v tvare písmena V. Volvo FL je síce menšie než jeho vypracovanejší súrodenci z odvetvia diaľkovej dopravy, no jeho DNA sa nezaprie. Privítajte plnohodnotného člena rodiny Volvo.

Nový vzhľad vozidla Volvo FL

Poznávacie znamenie

Klasický kovový znak vozidla Volvo FL bol v rámci prepracovaného dizajnu presunutý z mriežky na vyššie a nápadnejšie miesto pod čelným sklom. To vyvoláva dojem väčšieho čelného skla a následne vytvára pocit väčšej blízkosti vodiča voči ulici, takže nákladné vozidlo pôsobí v hustej premávke menej hrozivo.  

Aerodynamický dizajn nového Volvo FL

Voľné prúdenie vzduchu

Jemne zaoblený, aerodynamický dizajn vozidla Volvo FL znižuje odpor vzduchu, pričom zlepšuje jazdné vlastnosti a šetrí palivo. Vďaka svojej charakteristickej prednej mriežke so vzorom medového plástu, ktorá umožňuje efektívnejšie prúdenie vzduchu, zlepšuje chladenie motora a úpravu výfukových plynov.

Volvo FL 4×4 pre náročné cesty

Adekvátny vzhľad

Charakteristické pruhy, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre Volvo FL 4x4, ho odlišujú od súrodencov s pohonom na dve kolesá. Vyjadrujú aj jeho vhodnosť do drsných podmienok a zaručujú, že vynikne v dave.

360˚ pohľad na exteriér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyberte si z viac ako 300 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 300 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb.
Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

VT

Zaujalo vás?

Zažite štýlový a pôsobivý vzhľad vozidla Volvo FL na vlastné oči a navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu