Ergonomický dizajn priestoru vodiča

Ergonomické myslenie

Prístrojový panel. Radenie prevodových stupňov. Ovládacie prvky. Úložný priestor. Vo vozidle Volvo FL je všetko presne tam, kde to potrebujete, a na dosah ruky. To znamená menej pohybu. Menej námahy a zaťaženia. Vaše ruky teraz strávia viac času na volante a oči nemusíte spustiť z cesty.

Pohodlné a bezpečné sedadlo vodiča

Sedadlo vodiča

Trávite v ňom celý deň. Preto musí byť dokonalé. Prepracovali sme sedadlo vozidla Volvo FL, aby bolo bezpečnejšie, štýlovejšie a oveľa odolnejšie. Zlepšili sme aj jeho upevnenie. Opierka hlavy a bezpečnostný pás sú teraz integrované. Pevnejšie textílie, ktoré sú odolné voči nečistotám, vhodne dotvárajú zvyšok interiéru. 

Dostatok úložného priestoru na všetky vaše veci

Veľa priestoru pre vaše veci

Na prístrojovom paneli. Vo dverách. Nad hlavou. Medzi sedadlami. Keď sa rozhliadnete po kabíne vozidla Volvo FL, nájdete dostatok úložného priestoru. Môžete dokonca pridať ďalší.

360˚ pohľad na exteriér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Vyberte si pohodlie

Navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a vyskúšajte si na vlastnej koži kabínu, ktorá bola navrhnutá podľa vás.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu