Nové úsporné motory pre vozidlo Volvo FL

Motor do mesta

Volvo FL je vybavené novým motorom. Tento úspornejší model s širšou a plochejšou krivkou krútiaceho momentu a rýchlejším nárastom výkonu (aj pri nízkych otáčkach) má pohotovú odozvu, vysokú priemernú rýchlosť a vynikajúce jazdné vlastnosti. Uľahčuje tým efektívnu jazdu v mestskom prostredí a dodržiavanie termínov.

Spoznajte naše motory D5K a D8K
Úsporná prevodovka I-Sync

Prevodovka I-Sync – jednoduchá, výkonná, úsporná

Automatizovaná 6-stupňová prevodovka I-Sync vozidla Volvo FL vám vždy zaručí dokonalé preraďovanie. Menej preraďovania znamená nižšiu spotrebu paliva, ako aj nižšiu úroveň emisií. Vďaka nižšiemu opotrebovaniu spojky znížite aj vaše náklady na údržbu.

Zoznámte sa s prevodovkou I-Sync
Predplaťte si službu Úspora paliva a získajte služby osobného palivového poradcu

Balík Úspora paliva – nepretržité znižovanie spotreby

Splňte si svoje ciele v oblasti úspory paliva. Potom ich prekonajte vďaka čoraz vyššej efektívnosti. Predplaťte si službu Úspora paliva a priradíme vám osobného palivového poradcu. S pomocou ich pravidelných analýz, odborného poradenstva a okamžitej pomoci čoskoro dosiahnete viditeľnú úsporu paliva, ktorú budete každý rok zlepšovať.

Koľko môžete ušetriť so službou Úspora paliva?
Zvýšte úsporu paliva so systémom Dynafleet a školením vodiča

Objavte čaro výkonu podloženého údajmi

Systém Dynafleet a školenie vodičov vám spolu môžu ušetriť až 7 % paliva.

Systém Dynafleet – sledujte svoju úsporu paliva

Predstavujeme náš inteligentný systém riadenia vozidlového parku. Sledujte výkon vašich nákladných vozidiel a vodičov v reálnom čase a skúmajte automaticky vytvorené hodnotenia úspory paliva. Potom porovnávajte výkony, sledujte trendy a zavádzajte užitočné zmeny vedúce k úspore paliva.

Preskúmajte systém Dynafleet >

Školenie vodičov – malé zmeny, veľké úspory

Náš kurz Efektívna jazda vám pomôže získať maximum z každej kvapky paliva. Kurz je súčasťou programu rozvoja vodičov spoločnosti Volvo Trucks a uplatňuje osvedčený systematický prístup pomocou presadzovania úsporného štýlu jazdy a udržateľných, dlhodobých úspor – najlepšie výsledky dosahuje v kombinácii so správami systému Dynafleet.

Školenie vodičov Volvo >

VT

Vykročte správnou nohou

Základom úspešnej palivovej hospodárnosti je správny začiatok. Váš lokálny predajca spoločnosti Volvo Trucks je odborník na úsporu paliva. Zastavte sa a požiadajte ho o radu.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu