Volvo FL diaľkovo pripojené k servisnej dielni Volvo

Volvo Zlatá zmluva

Nové Volvo FL je teraz dostupné s Volvo Zlatou zmluvou. Po výbere tejto zmluvy budú dôležité systémy vášho nákladného vozidla prepojené s vašou dielňou Volvo a monitorované. To znamená, že kvôli servisu sa zastavíte až vtedy, keď to vaše nákladné vozidlo skutočne bude potrebovať. Týmto spôsobom možno riešiť menej závažné problémy ešte predtým, než prerastú do väčších porúch. Údržbu a opravy preto môžeme vykonať počas plánovaných prestojov. Vaše nákladné vozidlá strávia menej času v dielni a viac na ceste.

Spoznajte naše servisné zmluvy Volvo
Volvo FL a služba Volvo Action Service

Volvo Action Service

Potrebujete pomoc na ceste? Ak zavoláte na číslo služby Volvo Action Service, za pár sekúnd vás spojíme s koordinátorom prípadu. Správny mechanik s vhodnými nástrojmi bude čoskoro na ceste k vám – bez ohľadu na čas, deň alebo polohu.

Ďalšie informácie o službe Volvo Action Service
Volvo FL s inovatívnymi bezpečnostnými funkciami

Menej nehôd. Lepšia prevádzkyschopnosť

Sme posadnutí bezpečnosťou. Je súčasťou našej DNA. Je naším hlavným kritériom pri navrhovaní akéhokoľvek nákladného vozidla Volvo. Čím menšie riziko nehôd, tým viac času strávi vaše vozidlo na ceste. Inovatívne bezpečnostné funkcie vozidla Volvo FL chránia nákladné vozidlo, vodiča, ako aj ostatných účastníkov premávky.

Bezpečnostné prvky, ktoré zachraňujú životy
VT

Chcete zvýšiť svoju prevádzkyschopnosť?

Váš predajca spoločnosti Volvo Trucks vie všetko o zvyšovaní prevádzkyschopnosti. Navštívte vašu predajňu alebo zavolajte.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu