VT

Dajte výrobcom nadstavieb náskok

Úchytky pre nadstavby, rôzne verzie zadnej časti a Pokyny pre montáž nadstavby Volvo šetria výrobcom nadstavieb prácu a vám čas.

Získajte viac informácií o rozhraní pre nadstavbu
VT

Prvotriedne ovládanie

Volvo FM je založené na rovnakej podvozkovej platforme ako model Volvo FH a Volvo FH16. Jeho zlepšené systémy odpruženia a stabilizátory mu dodávajú jazdné vlastnosti podobné osobnému automobilu. Okrem toho máte k dispozícii systém Volvo dynamické riadenie, ktorý vám zaručí presnú kontrolu nad riadením bez akejkoľvek námahy pri každej rýchlosti.

Pozrite sa, ako sa ovláda
VT

Zdvíhanie tandemovej nápravy.

Vaše Volvo FM je teraz dostupné s úplne novou, prelomovou funkciou Zdvíhanie tandemovej nápravy, ktorá umožňuje uvoľnenie a zdvihnutie zadnej hnanej nápravy po vyložení nákladu. Rovnako ako pri vlečenej náprave, aj táto funkcia výrazne znižuje polomer otáčania a spotrebu paliva.

Viac informácií o funkcii Zdvíhanie tandemovej nápravy
VT

Menej znamená viac

Optimalizáciou štandardných technických parametrov (napríklad pri ťahačoch 4×2) sa nám podarilo dosiahnuť výrazné zníženie celkovej hmotnosti vozidla – je o 75 kilogramov ľahšie než jeho predchodca. Získate tak vyššie užitočné zaťaženie a nižšiu spotrebu paliva

VT

Viac nákladu. Lepšia rezerva

Prepravujete ťažké náklady? Žiadny problém. Volvo FM je navrhnuté na vyššie zaťaženie nápravy. Listové odpruženie prednej nápravy zvládne zaťaženie až 10 ton na jednej náprave a 20 ton na dvojitých predných nápravách. Tým sa zväčší rezerva a zjednoduší sa manipulácia s ťažkým alebo nerovnomerne rozloženým nákladom.

VT

Päť náprav – priamo z výroby

Prepravujete ťažké náklady? Môžete si objednať 5-nápravové nákladné vozidlo priamo z výroby. Dostanete ho rýchlejšie. Zabudnite na náklady na prestavbu. Vaše nákladné vozidlo dostanete s úplným schválením typu vozidla. Dostanete aj plnú záruku a popredajnú podporu od spoločnosti Volvo, ktoré vám z dlhodobého hľadiska znížia prevádzkové náklady.

Získajte viac informácií o našej päťnápravovej konfigurácii 10×4
VT

Objednajte si ho. Zajazdite si v ňom

Navštívte vášho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a preberte spolu možnosti konštrukcie podvozka. Dostanete aj kľúče od vozidla, aby ste si mohli sami vyskúšať ovládanie.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu