Je to prívetivé, bezpečné a výkonné nákladné vozidlo

Jonas Sandström

Dizajnér exteriéru, spoločnosť Volvo Trucks

Volvo FM pre regionálnu a mestskú distribúciu

Mestský dizajn

Je silné. Aerodynamické. Patrí jednoducho na cestu. Volvo FM je v uliciach mesta ako doma. Pôsobí menej priebojne než jeho súrodenci. Je tiež nižšie. Pre chodcov, cyklistov a vodičov áut je preto ľahké nadviazať očný kontakt s vodičom. To znamená lepší pôžitok z jazdy a vyššiu celkovú bezpečnosť. 

Aerodynamické línie nového Volvo FM

Súčasť rodiny

Premyslené. Prepracované. Pretvorené. Ešte povedomejšie, než kedykoľvek predtým. Volvo FM so svojimi aerodynamickými líniami a svetlometmi v tvare písmena V je jednoznačným členom rodiny. Zachovalo si ale prvky, ktoré preslávili predchádzajúci model. Má tiež osobitý vzhľad – súdiac podľa odvážnej novej mriežky.

Nový podvozok určený na dostavbu Volvo FM so skriňovou nadstavbou

Nízka spacia kabína

Potrebujete viac miesta? Využite priestor nad strechou nízkej spacej kabíny. Je namontovaná na extra-nízkom podvozku, takže od cesty po strechu meria len 261,5 cm a poskytuje dostatok miesta na automobilové prepravníky a iné spôsoby využitia, pri ktorých je dôležitá výška.

Viac informácií o nízkej spacej kabíne

360˚ pohľad na exteriér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu. Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania. Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Preskúmajte znova Volvo FM

Teraz je ten najlepší čas opäť preskúmať vozidlo Volvo FM. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám ukáže zblízka každý prvok.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu