Kancelária vozidla Volvo FM

Vaša pojazdná kancelária

Tiché, profesionálne a výborne vybavené – toto je pracovisko, v ktorom budete chcieť tráviť čas. Farby a materiály použité v interiéri boli vyberané s mimoriadne starostlivo. Elegantné krivky prístrojového panela ladia oku. A s mimoriadne širokým čelným sklom budete mať skvelý výhľad a kontrolu nad situáciou na ceste.

Nový prístrojový panel vozidla Volvo FM

Všetko na dosah ruky

Už žiadne naťahovanie a nakláňanie sa. Svoju pozornosť budete môcť sústrediť na cestu. Vo vozidle Volvo FM sú všetky prístroje presne tam, kde ich potrebujete. Kľúčové informácie sa zobrazujú priamo pred vami. Nastaviteľné ovládače zabezpečujú, že najčastejšie používané funkcie máte na dosah ruky. 

Nové Volvo FM ponúka množstvo riešené úložného priestoru

Veľa priestoru pre osobné veci

Perá, klipové dosky, telefón či obľúbený hrnček - sú to často práve tie drobnosti, ktoré vám uľahčujú prácu. Preto sme interiér vybavili množstvom praktických odkladacích priestorov. Úložné priestory vpredu, pod lôžkom, vzadu a zvonku môžu byť prispôsobené vašim potrebám. A do viacerých nových priehradiek si môžete uschovať napríklad dokumenty. Využiť môžete dokonca aj držiak na PC, odpadkový kôš a výklopný držiak na 2-litrovú fľašu.

Nové pohodlné sedadlo vodiča vo vozidle Volvo FM

Pohodlne sa usaďte

Sedadlo vodiča poskytuje lepšiu oporu a dostatok miesta na nohy. Naviac má široký rozsah nastavení - v pozdĺžnom smere je to 20 cm a vo zvislom smere 10 cm. A budete sedieť pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým.

Prispôsobiteľný a nastaviteľný volant vozidla Volvo FM

Ideálna pozícia počas jazdy

Volant je možné nastaviť v rozsahu 90 mm a nakloniť o 28 stupňov. Ovláda sa pohodlne pomocou pedálu. Okrem toho sa dá volanť pri vystupovaní alebo nastupovaní ľahko sklopiť. Ergonomický dizajn ponúka viacero možností uchopenia pre pohodlnú celodennú jazdu. A pokiaľ si chcete dopriať trochu luxusu, vyberte si variant potiahnutý kožou.

Systém Volvo FM pre servisy

Informačný a zábavný systém so službami

Jednoduchá navigácia, systém Dynafleet, zlepšená komunikácia a kvalitný zvukový zábavný systém. Integrovaný informačný a zábavný systém od spoločnosti Volvo Trucks ponúka všetky tieto funkcie v jednom rozhraní, na 7-palcovom dotykovom displeji. Systém je možné ovádať ručne, pomocou hlasových príkazov alebo pomocou tlačidiel na volante.

Prehodnoťte svoje skúsenosti s pohodlím v kabíne.

Volvo FM – jednoduché používanie

Jednoduché používanie

Ovládanie informačného a zábavného systému so službami je jednoduchšie. Vychutnajte si všetky výhody: lepší a bezpečnejší zážitok z jazdy, jednoduchšia navigácia a efektívnejšie riadenie vozového parku.

Táto platforma spája zvukový a zábavný systém vozidla s funkciami systému Dynafleet a navigácie.

Integrácia informačného a zábavného systému so službami umožňuje jednoduché ovládanie. Kliknite na obrazovku, stlačte tlačidlá na volante alebo použite svoj hlas. Urobte to, čo vám najviac vyhovuje.

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad interiéru kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Spravte si pohodlie

Nastavte si ideálnu polohu počas jazdy. Odskúšajte si lôžko. Vychutnajte si výhľad. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám predstaví všetky funkcie kabíny Volvo FM.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu