Nízka kabína neznižuje pohodlie vodiča

1,39 m navyše

Nízke nákladné vozidlo oceníte najmä pri preprave áut. O tom, či sa zmestí ešte jedno auto totiž často rozhodujú centimetre. Nízka spacia kabína nového Volvo FM má teraz len 2,61 metra – pri správnom výbere technických parametrov. To vám poskytuje 1,39 metra na náklad a stále budete spĺňať európsky 4-metrový limit.

Žiadne antény netrčia zo strechy

Voľná strecha

Využívanie výhod nízkej kabíny znamená využívanie prázdnej strechy. Všetky antény na vozidle Volvo FM možno presunúť – anténu WLAN do prednej poličky, telefónnu anténa do palubnej dosky a antény pre FM a CB rádio, mýtny systém a systém Dynafleet po stranách kabíny.

Vojdite do kabíny vozidla Volvo FM

Dnu a von

Nastupovanie a vystupovanie by malo byť jednoduché – najmä vtedy, keď ho podstupujete celý deň. Extra nízky podvozok vozidla Volvo FM má vstupný schod len 26 cm nad zemou, v závislosti od rozmeru a značky pneumatík. Dvere sa otvárajú o celých 90 stupňov a majú držadlá, pomocou ktorých sa ľahko dostanete hore.

Rozmery nízkej kabíny vozidla Volvo FM

Celkový dojem

A. Kabína
B. Rám
C. Odpruženie
D. Pneumatiky 355/50 (s nákladom)

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Držte sa pri zemi

Ak sa vám zapáčila nízka spacia kabína, zavolajte vášmu miestnemu predajcovi spoločnosti Volvo Trucks alebo sa zastavte osobne. Rád vám spraví prehliadku.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu