Jednoducho upravený podvozok pre každú prepravnú úlohu

Aké flexibilné?

Veľmi. Palivové nádrže možno umiestniť po oboch stranách. Môžeme premiestniť nástroje, palivové nádrže a nádrže AdBlue. Dĺžka zadného rámu sa dá upraviť o 50 milimetrov. Ponúkame aj široký výber rázvorov kolies. Všetko môžeme vo výrobe prispôsobiť tak, aby vozidlo presne vyhovovalo vašim požiadavkám.

Pozrite si konštrukciu podvozka
Prispôsobené vozidlo Volvo FM z továrne

Továreň ako záruka kvality

Vaše Volvo FM bude jedinečné. Hneď po objednaní sa vo výrobe optimalizujú jeho technické parametre. V prípade extrémnych úloh môže byť podvozok vyrobený na mieru. To všetko znamená vyššiu kvalitu, kratší zavádzací čas a kompletnejšiu záruku – celý balík Volvo.

S rozhraním pre nadstavbu je to jednoduché

Inteligentné elektrické vedenie

Rozhranie pre nadstavbárov vozidla Volvo FM zjednodušuje výrobcovi pripojenie nadstavby k elektrickému systému vozidla a upraviť jej funkcie podľa potreby. Okrem zapojenia pomocného vybavenia do elektriny umožňuje vodičovi kontrolovať rozhranie prostredníctvom prístrojovej dosky a diaľkového ovládača.

Viac informácií o rozhraní pre nadstavbu
Volvo FM s vyšším zaťažením predných náprav

Hospodárna náprava

Zvýšili sme užitočné zaťaženie náprav s cieľom dosiahnuť ešte vyššiu flexibilitu vozidla Volvo FM. Vďaka nízkemu podvozku a pevnejšej konfigurácii náprav môžete nájsť optimálne riešenie, ktoré vám umožní získať také zákazky, ktoré vaša konkurencia nezvláda, a efektívnejšie vykonať tie, ktoré ste už získali.

Upútavka na funkciu vyhľadávača

Široká ponuka možností

Vozidlo Volvo FM je také flexibilné, že si ho môžete navrhnúť presne podľa vašich predstáv. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže vyhľadať kombináciu, ktorá vám bude vyhovovať.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu