Volvo dynamické riadenie znižuje namáhanie krku, chrbta a pliec vodiča až o 85 %.

Volvo dynamické riadenie

Revolúcia jazdy. Vynikajúca stabilita pri vysokých rýchlostiach. Ľahké ovládanie pri nízkych rýchlostiach. Dokonalá presnosť pri cúvaní. Systém Volvo dynamické riadenie zvyšuje silu pri točení volantom až o 85 %, pričom výrazne znižuje namáhanie vášho krku, chrbta a pliec.

Volvo dynamické riadenie
Volvo dynamické riadenie

I-Shift – najinteligentnejšia prevodovka na svete

I-Shift je jednoduchá, spoľahlivá a výnimočne efektívna prevodovka, ktorá zmenila podobu nákladnej dopravy. Vodiči ju zbožňujú, lebo nemá ťažkú spojku, nemusia zápasiť s radiacou pákou a každá zmena prevodového stupňa je dokonale načasovaná. Navyše vám ušetrí až 5 % paliva, takže ju obľubujú aj dopravcovia.

Prejdite na I-Shift
Nové Volvo FM ponúka vyššiu ložnú kapacitu

Mnoho nákladných vozidiel pribralo na váhe. Tohto sa to ale netýka. Prostredníctvom nášho optimalizačného programu sa nám podarilo odľahčiť Volvo FM o 75 kg bez akéhokoľvek vplyvu na jeho funkčnosť, keďže program je prispôsobený využitiu každého nákladného vozidla.

Keď sa celková hmotnosť vozidla priblíži 18 tonám, každé ďalšie kilo na ťahači odoberie tri kilá z užitočného zaťaženia v dôsledku protiváhy. To znamená, že úbytok hmotnosti vozidla Volvo FM má z hľadiska potenciálu užitočného zaťaženia trojnásobný účinok – ďalších 225 kg. Zvyšujeme vašu produktivitu. A ziskovosť každej vašej jazdy.

Ideálne pracovné prostredie vodiča v novom vozidle Volvo FM

Ideálne prostredie – na prácu aj odpočinok

Od chvíle, keď nastúpite do vozidla Volvo FM (pomocou extra nízkeho vstupného schodu) až do konca pracovnej zmeny – všetko je navrhnuté s cieľom zvýšiť vašu produktivitu na ceste. Ako aj vaše pohodlie na konci dňa.

Prezrite si vnútrajšok kabíny
Služba Dynafleet pomáha dosiahnuť maximálnu produktivitu

Služba Dynafleet – maximalizujte svoju produktivitu

Polohy, náklady a úrovne. Pracovný čas vodiča. Správy o hladinách emisií. Spotreba paliva. Systém Dynafleet vám prináša údaje o každom nákladnom vozidle, ktoré vlastníte, v reálnom čase – pomáha vám maximalizovať produktivitu a robiť výhodnejšie rozhodnutia.

Preskúmajte systém Dynafleet
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Buďte produktívnejší

Porozprávajte sa s vaším miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks. Pomôžu vám získať maximum z každého prejdeného kilometra.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu