Volvo FM: prísľub 100 % prevádzkyschopnosti vďaka Zlatej zmluve

Záruka 100 % prevádzkyschopnosti

Prepychový dizajn, komponenty najvyššej kvality, vynikajúci servis a rozsiahla sieť servisných dielní. Pridajte k tomu ešte našu telematickú technológiu a Volvo Zlatú zmluvu a dostanete záruku 100 % prevádzkyschopnosti. Znamená to, že vaše nákladné vozidlo bude pripravené vždy, keď ho budete potrebovať. Ak nie, poskytneme vám náhradné nákladné vozidlo alebo vás finančne odškodníme.

Zvýšte vašu prevádzkyschopnosť
telematics

TELEMATICKÁ BRÁNA – VÁŠ VIRTUÁLNY MECHANIK

Táto inteligentná technológia umožňuje pracovníkom dielne sledovať údaje o motore, najazdených kilometroch a spotrebe paliva. Mechanici môžu tiež pozorovať diagnostické chybové kódy a monitorovať stav dôležitých komponentov (brzdové obloženie, spojka, akumulátor atď.). Znižuje sa tým riziko neplánovaných prestojov. Znamená to tiež, že v dielni bude všetko pripravené na vašu návštevu, aby ste sa mohli čo najskôr vrátiť na cestu.

Služba Volvo Action Service: dostupná na dosah tlačidla

Služba Volvo Action Service na zavolanie – len stlačte tlačidlo

Neplánované zastavenie na konci sveta? Stlačte tlačidlo služby VAS na zavolanie pre spojenie s operátorom, ktorý hovorí vaším jazykom (nákladné vozidlo zistí vašu národnosť podľa karty v digitálnom tachografe). Operátor určí vašu presnú polohu, zistí vaše ID podvozka a môže preposlať všetky diagnostické chybové kódy mechanikovi. Ostaňte sedieť, pomoc je na ceste.

Získajte tlačidlo VAS
Volvo FM s inovatívnymi bezpečnostnými funkciami

Menej nehôd. Lepšia prevádzkyschopnosť

Sme posadnutí bezpečnosťou. Je súčasťou našej DNA. Je naším hlavným kritériom pri navrhovaní akéhokoľvek nákladného vozidla Volvo. Čím menšie riziko nehôd, tým viac času strávi vaše nákladné vozidlo (a vodič) na ceste. Inovatívne bezpečnostné funkcie vozidla Volvo FM chránia nákladné vozidlo, vodiča, ako aj ostatných účastníkov premávky.

Bezpečnostné prvky, ktoré zachraňujú životy
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Chcete 100 % prevádzkyschopnosť?

Váš predajca spoločnosti Volvo Trucks vie všetko o zvyšovaní prevádzkyschopnosti. Navštívte vašu predajňu alebo zavolajte.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu