Čím viac ho používate, tým lepšie vyzerá.

Asok George

Dizajnér exteriéru, spoločnosť Volvo Trucks

Dizajnové prvky vyzdvihujú robustnosť: Volvo FMX so znázornením svetlej výšky

Väčšie. Lepšie. Pevnejšie

Má všetky povedomé prvky vozidla Volvo FMX. Len sú zvýraznené a zlepšené. Predný nárazník je pevnejší a väčší podobne ako bočné nárazníky. Centrálne ťažné zariadenie je vyrobené z liatiny a utiahne až 32 ton. Nové svetlomety sú umiestnené vyššie, kde je menšie riziko ich poškodenia.

Karosériové diely vozidla Volvo FMX sú skonštruované tak, aby sa dali jednoducho odstrániť a vymeniť

Úsporný dizajn

Všimnite si odkryté upevňovacie prvky na bočných nárazníkoch a karosériových dieloch. Umocňujú robustný vzhľad nákladného vozidla a ich prostredníctvom môžete diely rýchlo vymeniť sami. To všetko je v súlade s našou filozofiou zvyšovania funkčnosti a znižovania množstva času, ktorý strávite v dielni.

Nárazník vozidla Volvo FMX: odolný a praktický

Predná časť – v duchu prevádzkyschopnosti

Oceľový nárazník pokrytý polypropylénovým krytom odolá takmer každému vášmu nárazu. Čo sa týka vašich výkonných bixenónových svetiel, môžete si vybrať z dvoch odolných chráničov. Spodný kryt motora hrubý 3 mm dokonale chráni spodok karosérie. Preto nezáleží na náplni vašej práce – Volvo FMX vás nenechá stáť.

Získajte viac informácií o prednej časti
Vstupný schod vozidla Volvo FMX

Určený pre stavebníctvo

Ste vodičom stavebného nákladného vozidla, a preto často nastupujete a vystupujete z kabíny. Túto časť sme vám urýchlili nízkym skladacím vstupným schodom, ktorý má protišmykový dizajn pre vyššiu bezpečnosť. Tenké ramienka zrkadiel zabezpečujúce vynikajúci výhľad dopredu a vysoko umiestnený prívod vzduchu zlepšuje váš výhľad pri cúvaní. Ak si zašpiníte čelné sklo od bahna, žiadny strach – jednoducho vylezte na prednú časť kabíny a očistite ho. Každý detail bol vyvinutý s ohľadom na váš životný štýl a využitie vášho nákladného vozidla.

360˚ pohľad na exteriér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

VT

Nešetrite ho

Kopnite si. Vylezte na nárazník. Strčte rukou do svetlometov. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám ukáže, aké odolné je Volvo FMX.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu