Volvo FMX – farba

To nie je čierna. Voláme ju havrania

Špeciálne pre interiér vozidla Volvo FMX sme vytvorili čiernohnedú farbu dodávajúcu vnútrajšku jedinečný vzhľad. Pomenovali sme ju "havrania". Ľahko zamaskuje prípadné škvrny, čo je ideálne pre prácu na stavenisku.

Volvo FMX – informačný panel

Všetko podstatné priamo pred vami

Prístrojový panel zobrazuje tie najdôležitejšie informácie priamo pred vami, zatiaľ čo menej používané ovládacie prvky sa nachádzajú naboku. Pomocou flexibilných spínačov si môžete vybrať funkcie, ktoré potrebujete mať čo najbližšie k volantu.

Volvo FMX – funkcie

Ovládanie funkcií končekmi prstov

Niekoľko funkcií sa teraz namiesto pačkami ovládajú spínačmi priamo na volante. Sú logicky zoskupené podľa funkcie a dajú sa prstami jednoducho nahmatať.

Množstvo úložných priestorov

Veľa priestoru pre osobné veci

Veľké predné odkladacie priestory, priestor pod lôžkom, zadné priehradky aj vonkajší úložný priestor si naviac môžete upraviť podľa vlastných predstáv. Elektrická sušička rýchlo vysuší mokré veci, uteráky čí topánky. Zmestí sa na horné lôžke alebo na stenu kabíny.

Všade naokolo nájdete množstvo priečinkov na rôzne veci, ako napríklad dokumenty. Zabudovaná vanička na prístrojovom paneli je ideálna na odkladanie drobností. Je v nej dosť miesta na vaše písacie potreby a telefón alebo zásuvku USB. A dokonca aj výklopný držiak na fľašu.

Volvo FMX – volant

Skvelý volant

Volant sa dá jednoducho nastaviť a vodičom poskytuje viac miesta pre kolená. Ergonomický dizajn ponúka viacero možností uchopenia pre pohodlnú jazdu po celý deň. A pokiaľ by ste si radi dopriali trochu luxusu, môžete si zvoliť volant potiahnutý kožou.

Nové sedadlo vodiča

Výnimočné sedadlo

Sedadlo vodiča ponúka vynikajúcu oporu a dostatok miesta pre nohy. V pozdĺžnom smere sa dá nastaviť v rozsahu o 20 cm a výškovo v rozsahu 10 cm. Môžete si vybrať zo štyroch rôznych typov čalúnenia. V tak pohodlnom sedadle ste ešte nesedeli. 

Priestranné dolné lôžko

Pohodlný spánok

To, že trávite noc v kabíne, neznamená, že si nemôžete dopriať kvalitný spánok. Spodné lôžko je 70 centimetrov široké, má pružinový matrac o výške 16 centimetrov a troma rôznymi úrovňami tvrdosti. Vnútorné osvetlenie, budík, nezávislé kúrenie, zvukový systém, okná aj zámky možno ovládať bez toho, aby ste sa z lôžka postavili.

Volvo FMX – systémy pre služby

Informačný a zábavný systém so službami

Jednoduchá navigácia, systém Dynafleet, zlepšená komunikácia a kvalitný zvukový zábavný systém. Integrovaný informačný a zábavný systém od spoločnosti Volvo Trucks ponúka všetky tieto funkcie v jednom rozhraní, na 7-palcovom dotykovom displeji. Systém je možné ovádať ručne, pomocou hlasových príkazov alebo pomocou tlačidiel na volante.

Prehodnoťte svoje skúsenosti s pohodlím v kabíne.

Volvo FMX – jednoduché používanie systémov

Jednoduché používanie

Ovládanie informačného a zábavného systému so službami je jednoduchšie. Vychutnajte si všetky výhody: lepší a bezpečnejší zážitok z jazdy, jednoduchšia navigácia a efektívnejšie riadenie vozového parku.

Táto platforma spája zvukový a zábavný systém vozidla s funkciami systému Dynafleet a navigácie.

Integrácia informačného a zábavného systému so službami umožňuje jednoduché ovládanie. Kliknite na obrazovku, stlačte tlačidlá na volante alebo použite svoj hlas. Urobte to, čo vám najviac vyhovuje.

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad interiéru kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

VT

Vstúpte a zamilujte si ho

Kontaktujte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a požiadajte o prehliadku kabíny Volvo FMX. Rád vyhovie vašej prosbe.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu