Nárazník vozidla Volvo FMX má polypropylénovú vrstvu

Posilnený nárazník

Nárazník s vysokokvalitnej ocele je skutočne odolný. Je taký odolný, že pri náraze do kopy štrku sotva zaznamenáte nejaké poškodenie. Je pokrytý hrubou polypropylénovou vrstvou a v prípade poškodenia sa vráti do pôvodného tvaru.

Nárazník pozostáva z troch častí a vďaka ľahko dostupným skrutkám môžete sami vymeniť akékoľvek poškodené diely a ušetriť si tak cestu do dielne a zvýšiť prevádzkyschopnosť.

Systém proti podbehnutiu spredu chráni pasažierov vozidla

Systém proti podbehnutiu spredu (FUPS)

Celá spodná predná časť má krabicovú konštrukciu. Jednotlivé súčasti spolu interagujú, čím vytvárajú mimoriadne pevnú konštrukciu, ktorá je však zároveň pružná pri čelnej zrážke s autom. Systém FUPS slúži na ochranu pasažierov vozidla tým, že sa pri kolízii pokrúti a absorbuje časť sily.

Spodný kryt motora chráni motor a znižuje vírenie prachu

Spodný kryt motora

Jazda v teréne môže byť nebezpečná pre váš motor. Preto sme vozidlo Volvo FMX vybavili voliteľným 3 mm hrubým krytom motora, ktorý chráni olejovú vaňu, hadice aj chladič. Všetko, čo sa môže poškodiť pri jazde v teréne, je chránené – dokonca aj pri cúvaní. Pri jazde v prašnom prostredí navyše znižuje vírenie prachu pod vozidlom.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Začnite spredu

Začnite prednou časťou. Keď preskúmate celé vozidlo Volvo FMX, zistite, prečo ide o najrobustnejšie nákladné vozidlo, aké sme kedy vyrobili. Kľúče nájdete u vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu