Dynamické riadenie minimalizuje únavu – zmierňovaním náročných podmienok jazdy

Volvo dynamické riadenie

Dopredu. Zabočiť. Cúvať. Zabočiť. Bodaj by aj manévrovanie na stavenisku bolo také jednoduché. Počas jazdy v drsných podmienkach a v úzkych priestoroch si to odnesú najmä krky, chrbty a plecia. Na to môžete zabudnúť. Systém Volvo dynamické riadenie pohlcuje vibrácie ešte predtým, ako zasiahnu vaše svaly. Volant môžete otáčať jediným prstom a znížiť tak únavu až o 85 %.

Vyskúšajte systém Volvo dynamické riadenie
Prevodovka I-Shift je adekvátnou voľbou do náročných terénov

I-Shift – najinteligentnejšia prevodovka na svete

Náš prevodový systém I-Shift je jednoduchý, spoľahlivý, výnimočne efektívny a najobľúbenejší zo všetkých. Uľahčí vám jazdu v náročnom teréne, pomôže vám jednoduchšie manévrovať, s menším rizikom uviaznutia, a ušetrí vám až 5 % paliva.

Prevodovka I-Shift je okrem toho posilnená a inovovaná tak, aby vyhovovala potrebám náročných úloh. Navyše je dostupná pre všetky konfigurácie náprav vrátane nákladných vozidiel s hnanou prednou nápravou.

Prejdite na I-Shift
Systém Dynafleet poskytuje údaje o vašich nákladných vozidlách v reálnom čase a zvyšuje ziskovosť

Služba Dynafleet – maximalizujte svoju produktivitu

Polohy, náklady a úrovne. Pracovný čas vodiča. Správy o hladinách emisií. Spotreba paliva. Systém Dynafleet vám prináša údaje o každom nákladnom vozidle, ktoré vlastníte, v reálnom čase – pomáha vám maximalizovať produktivitu a robiť výhodnejšie rozhodnutia.

Preskúmajte systém Dynafleet
Zistite viac o tom, ako pri stavebných prácach získať maximum z vozidla Volvo FMX

Zdokonaľujte svoje zručnosti

Jazda v stavebníctve je práca pre špecialistov, ktorá vyžaduje osobitné zručnosti. Na kurze Práca v stavebníctve – ktorý je súčasťou programu rozvoja vodičov spoločnosti Volvo Trucks – zdokonalíme váš štýl jazdy v teréne. Naučíme vás tiež, ako získať čo najviac z príslušných funkcií vášho nákladného vozidla určených pre jazdu v teréne a ako maximalizovať jeho výkon. Váš čas na stavenisku by ste mali využívať čo najproduktívnejšie.

Kurz Práca v stavebníctve
Inteligentný podvozok zvyšuje produktivitu

Inteligentný podvozok

Dokáže podvozok zvýšiť vašu produktivitu? Tento rozhodne áno. Vzduchové odpruženie zadnej nápravy GRAS-G2 poskytuje bezprecedentných 300 mm svetlej výšky a prepracovaný spodok karosérie je tak dobre chránený, že vás spomalia len tie najväčšie skaly. Lepšia trakcia a menej vibrácií zaručujú rýchlejšiu a pohodlnejšiu jazdu, pri ktorej dosiahnete vyššiu produktivitu a o 10 km/h vyššiu priemernú rýchlosť.

Preskúmajte podvozok
Zvýšené ložné kapacity vám ušetria peniaze

Dodatočná ložná kapacita

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zvýšiť produktivitu, je rozšírenie ložnej kapacity. Preto sme zvýšili zaťaženie prednej nápravy z 18 na 20 ton. Ak chcete prenášať najťažšie náklady, môžete si teraz objednať päťnápravové konfigurácie priamo z výroby – ušetríte čas a znížite náklady na montáž nadstavby.

Získajte viac informácií o päťnápravových konfiguráciách
Originálne náhradné diely Volvo sú zárukou dlhej životnosti nákladného vozidla a efektívnej práce

Produktívne náhradné diely

Originálne náhradné diely Volvo sú zárukou zachovania kvality vášho nákladného vozidla. Udržia ho dlhšie na stavenisku, pomôžu vám zefektívniť jeho prevádzku a pracovný výkon. Okrem toho máte k dispozícii sieť dielní so zastúpením na 140 trhoch po celom svete a moderné logistické systémy na zabezpečenie včasnej dodávky – potrebné náhradné diely budete mať na dosah ruky.

Preskúmajte Originálne náhradné diely Volvo
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Zvýšte svoju produktivitu

Zavolajte alebo navštívte svojho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks. Pomôžu vám získať maximum z každého prejdeného kilometra.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu