Servis – o krok vpred

Servisný plán pre Volvo FMX: prispôsobený vašej prevádzke

Naplánované podľa vás

Vďaka servisnému plánu Volvo nebudete tráviť drahocenný pracovný čas v dielni – preventívna údržba je naplánovaná vopred a dokonale prispôsobená požiadavkám vašej prevádzky. Keď navštívite naše dielne, dostanete servis v duchu koncepcie Genuine Volvo Service od našich vysokokvalifikovaných mechanikov, ktorí používajú jedine originálne náhradné diely Volvo.

Servis v štýle Volvo
Zmluvy pomáhajú udržať vaše Volvo FMX v špičkovom stave

Modrá zmluva Volvo

Naša Modrá servisná zmluva udrží vaše Volvo FMX v špičkovom stave. Zahŕňa preventívnu údržbu a všetky náklady sú stanovené vopred – získate tak lepší výhľad a kontrolu prevádzky. Navyše zvyšuje prevádzkyschopnosť, znižuje vaše celkové náklady spojené s vlastníctvom a je zárukou toho, že budete mať vždy dobre udržiavané nákladné vozidlo.

Modrá zmluva Volvo
Stlačením tlačidla VAS sa spojíte priamo so servisným personálom

Služba Volvo Action Service na zavolanie – len stlačte tlačidlo

Uviazli ste? Stlačte tlačidlo služby VAS na zavolanie pre spojenie s operátorom, ktorý hovorí vaším jazykom. Určí vašu presnú polohu, zistí vaše ID podvozka a môže preposlať všetky diagnostické chybové kódy mechanikovi. Len pokojne. Pomoc sa blíži a onedlho budete späť na ceste.

Ďalšie informácie o službe Volvo Action Service
Správcovia vozidlového parku to majú pod kontrolou.

Pod kontrolou so systémom Dynafleet

Služba Dynafleet Vehicle Status vášmu správcovi vozového parku poskytuje prehľad o upozorneniach a výstrahách na prístrojových paneloch vašich vozidiel. Umožňuje plánovanie preventívnej údržby a zvyšovanie prevádzkyschopnosti.

Prevodovka I-Shift: bezpečná, úsporná prevodovka

Úsporná prevodovka

Prevodovka I-Shift vám poskytuje výnimočné jazdné vlastnosti, ale to je len začiatok. Posilňovač riadenia zmierňuje tlak vyvíjaný na hnaciu líniu a pneumatiky a zvyšuje životnosť spojky. Interval výmeny oleja sme zvýšili na 450 000 km. Zdokonalili sme aj asistovanú diagnostiku. Zvoľte si prevodovku I-Shift a strávte s vaším Volvo FMX menej času v dielni a viac v práci.

Čo ešte dokáže prevodovka I-Shift
Spodná časť vozidla Volvo FMX je chránená pred poškodením

Všetky časti sú chránené

Počas jazdy na stavenisku alebo v náročnom teréne vždy hrozí riziko poškodenia spodnej časti vášho nákladného vozidla. Tieto obavy patria do minulosti. Vzduchové odpruženie zadnej nápravy GRAS-G2 dodáva vozidlu Volvo FMX 300 mm svetlej výšky. Všetky dôležité časti vrátane bŕzd sme umiestnili nad zadnou nápravou, kde sú chránené motorom s 3 mm hrubým krytom. Takže prípadnú návštevu dielne vám môže privodiť len niečo skutočne veľké.

Preskúmajte podvozok
Odolné a ľahko opraviteľné predné nárazníky predlžujú prevádzkyschopnosť nákladného vozidla

Nezastaviteľná predná časť

Predná časť vozidla Volvo FMX bola vyvinutí s ohľadom na prevádzkyschopnosť. Oceľový nárazník pokrytý polypropylénovou vrstvou si zachová svoj tvar aj po viacerých nárazoch a kopancoch. Vďaka odkrytým upevňovacím prvkom si môžete ušetriť návštevu dielne a sami vymeniť nárazníky a diely.

V prípade uviaznutia uvoľnite liatinové ťažné zariadenie a nechajte sa za okamžik vytiahnuť iným vozidlom. Dokonca aj poškodenie svetlometu si vyžaduje väčšiu námahu – sú umiestnené vyššie a majú vymeniteľné chrániče na cestné a offroadové podmienky

Pozrite si prednú časť
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Nadišiel čas zvýšiť prevádzkyschopnosť?

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks s vami preberie všetky funkcie vozidla Volvo FMX určené na zvýšenie prevádzkyschopnosti. Zavolajte alebo sa zastavte osobne.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu