×

Kvalita – NAŠA NEOODELITEĽNÁ SÚČASŤ

Nie je to len slovo. Je to naše poslanie. Neustále sa snažíme prekonávať očakávania našich zákazníkov a neponechať nič na náhodu. Týmto prístupom sa riadime pri všetkom, čo robíme - od vývoja produktov až po globálnu servisnú sieť. Akým spôsobom posudzujeme kvalitu? Spoľahlivým fungovaním našich vozidiel. Vozidlo totiž musí byť na cestách, lebo práve tam ho potrebujete. Pre vašu spoločnosť tak bude predstavovať skvelú investíciu.

Kvalitné produkty

Každý jeden diel navrhujeme, testujeme, meriame a vyrábame s presnosťou, ktorú by niektorí ľudia mohli považovať za extrémnu. Je to proces, za ktorým stojí naše nadšenie a precíznosť, navyše s vysokým štandardom riadenia kvality od začiatku až do konca. Týmto sa rodí efektivita, prevádzkyschopnosť, bezpečnosť a pohodlie, ktoré zažijete za volantom nákladného vozidla Volvo. A spoľahlivosť na každom kilometri.

Kvalitné služby

Naši obchodní zástupcovia sú pripravení vám pomôcť. Skúsení a zruční mechanici sú vám vždy nablízku. Naša globálna servisná sieť vás prekvapí svojou veľkosťou a efektivitou. V oblasti služieb sa kvalita prejavuje vo všetkom - od znižovania spotreby paliva cez prevádzkyschopnosť až po produktivitu a bezpečnosť vodiča. Pomoc a náhradné diely máte neustále na dosah, môžete sa oprieť o spoľahlivosť vašich vozidiel a tak znížiť aj svoje náklady. 

Chcete zažiť kvalitu na vlastné oči?

Navštívte niektoré z Volvo Truck Centier. Jeho zamestnanci vám môžu o kvalite rozprávať aj celý deň. Je totiž ich vášňou.