Trucks

Zrodené vo Švédsku. Vyrobené na prácu.

Kvalita Volvo Trucks

Kvalita je základom všetkého, čo robíme. Od spôsobu, akým navrhujeme, vyrábame a testujeme naše nákladné vozidlá, až po služby, diely a ľudí, ktorí ich podporujú.

Pochádzame z krajiny, kde je podnebie drsné. Miesto, kde kvalita je kľúčom k úspechu – a k prežitiu.

Nula neplánovaných zastávok

Kvalita je predpokladom zisku. S cieľom zaručiť našim zákazníkom čo najzikovejšiu prevázdku, maximalizujeme produktivitu a prevádzkyschopnosť nákladných vozidiel. 

Majiteľom modelov Volvo FH a FM dnes ponúkame 100% záruku dostupnosti so servisnou zmluvou Volvo Gold. 

Meranie kvality

Test komponentov. Test celej súpravy. Test odolnosti. Horúce komory. Chladné komory. Simulátory slnka. Nič neponecháme na náhodu. Testujeme každý jeden detail – znova a znova – aby sme zaistili, že každý komponent spĺňa najvyšší štandard kvality. Náš štandard.

Skutočné Volvo

Pri servise vášho nákladného vozidla používame iba originálne diely Volvo. Diely, ktoré sú navrhnuté podľa našich špecifikácií. Prísne testované. A vyrobené podľa našich nekompromisných štandardov. Časti potom osadia naši kvalifikovaní a vyškolení mechanici.

Dôkaz kvality

Naše najnovšie testovacie zariadenie je najväčšie a najpresnejšie svojho druhu na svete. V priebehu niekoľkých týždňov dokáže simulovať namáhanie a napätie, ktorým je nákladné vozidlo vystavené počas celej svojej životnosti.

V našom rozsiahlom testovacom areáli v Hällered navrhujeme programy, ktoré simulujú každý mysliteľný povrch vozovky, s ktorým sa nákladné vozidlo počas svojej životnosti stretne.

Kvalitné služby

Naši obchodní zástupcovia sú pripravení vám pomôcť. Skúsení a zruční mechanici sú vám vždy nablízku. Naša globálna servisná sieť vás prekvapí svojou veľkosťou a efektivitou. V oblasti služieb sa kvalita prejavuje vo všetkom - od znižovania spotreby paliva cez prevádzkyschopnosť až po produktivitu a bezpečnosť vodiča. Pomoc a náhradné diely máte neustále na dosah, môžete sa oprieť o spoľahlivosť vašich vozidiel a tak znížiť aj svoje náklady. 

Telematické technológie

Naše telematické systémy spájajú nákladné vozidlo so servisnou dielňou a poskytujú aktuálne informácie o stave jeho motora, najazdených kilometroch a spotrebe paliva. Technici môžu vidieť diagnostické chybové kódy a monitorovať stav mnohých komponentov, ako sú brzdové platničky, spojka, akumulátory, atď. 

Monitorovanie vášho nákladného vozidla týmto spôsobom dokáže znížiť neplánované prestoje. Znamená to, že servisná dielňa je plne pripravená na váš príchod a vy budete späť na ceste v čo najkratšom čase.

Chcete zažiť kvalitu na vlastné oči?

Navštívte niektoré z Volvo Truck Centier. Jeho zamestnanci vám môžu o kvalite rozprávať aj celý deň. Je totiž ich vášňou.