Trucks

Choďte si za svojím snom

staňte sa volvo trucks profesionálom - staňte sa mechanikom

Dôležitou súčasťou každodennej práce sú špičkové technológie, ktoré vám pomôžu byť ešte lepším technikom. Veríme, že budete s radosťou a hrdosťou reprezentovať značku, ktorá má vo svojom motte byť lídrom v inováciách a prinášať tie najmodernejšie postupy do odvetia dopravy. Spoločnosť Volvo Trucks vám poskytne zázemie pre váš ďalší rozvoj a kariéru a stanete sa súčasťou skvelého tímu. Pokiaľ aj vy zdieľate rovnaké hodnoty a myslíte si, že na všetkom záleží, potom v spoločnosti Volvo Trucks hľadáme práve vás. Pošlite nám svoj životopis a radi vás privítame v našom tíme. 

Zoznámte sa s Ladislavom zo Slovenska

Je to rodinný typ s jasnými prioritami. Stavia dom pre svoju rodinu a zároveň kariéru, ktorá ho udržiava na špičkovej technologickej úrovni. Vždy sa snaží zlepšovať.

Meno: Ladislav Pliška
 

Vek: 40
 

Rodina: manželka, syn a dcéra
 

Bydlisko: Žiar nad Hronom
 

Pracovná pozícia: mechanik vo Volvo Truck Center Zvolen, Slovensko
 

Záľuby: rodina, práca na novom dome
 

Profesijná vášeň: telematika, diagnostika, vývoj

Zoznámte sa s Rezom zo Švédska

Je skutočným priekopníkom s jasnými ambíciami v živote: napredovať vďaka vzdelávaniu. Nájsť si prácu v spoločnosti, v ktorej môže rásť. A využiť svoju vášeň pre prácu.

Meno: Reza Ibrahimi
 

Vek: 25
 

Rodina: matka a súrodenci
 

Bydlisko: Lund, Švédsko
 

Pracovná pozícia: mechanik u dealera Volvo Trucks Malmö, Švédsko
 

Záľuby: futbal, cestovanie
 

Profesijná vášeň: špičková technológia, riešenie problémov, vývoj

Vitajte v spoločnosti Volvo Trucks – Preskúmajte všetko, na čom záleží

Vieme, že vám na vašej kariére záleží. Pozrite si naše pracovné pozície a robte všetko, na čom záleží.

Pridajte sa k lídrovi v odvetví 

Volvo Trucks je jedným z najväčších výrobcov ťažkých nákladných vozidiel na svete a vďaka prelomovým inováciám určuje smer vývoja dopravného odvetvia už po celé desaťročia. Staňte sa aj vy súčasťou ďalšieho napredovania. 

 

Práca so špičkovými vozidlami 

Nákladné vozidlá Volvo sú známe svojim vynikajúcim výkonom a kvalitou. Pridajte sa k nášmu tímu a získajte prvotriedne vedomosti o technológiách, ktoré prinášajú bezpečnejšie, ekologickejšie a efektívnejšie riešenie dopravy. 

 

Pracujte v modernej servisnej dielni 

Servisné dielne spoločnosti Volvo Trucks sú navrhnuté špeciálne pre vašu prácu. Budete pracovať s najnovšími nástrojmi, zariadením a technologickými postupmi. Našou ambíciou je poskytovať profesionálne a príjemné pracovné prostredie v dopravnom odvetví. 

 

Vzdelávanie vás posunie ďalej 

V spoločnosti Volvo Trucks je vývoj a modernizácia dôležitou súčasťou. Ako člen nášho tímu máte príležitosť zúčastňovať sa programov zameraných na neustále vzdelávanie. Budeme to od vás požadovať. Pretože iba tak môžeme posúvať naše možnosti ešte ďalej. 

Získajte výhodné pracovné podmienky 

V spoločnosti Volvo Trucks oceňujeme kompetencie a angažovanosť. Tiež vieme, že spokojný zamestnanec dosahuje lepšie pracovné výsledky, a preto vám ponúkame zaujímavé mzdové podmienky a tiež rozsiahle balíčky výhod. 

 

Udržiavajte rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom 

Vážime si, že po práci si užívate aj súkromie. Preto vám ponúkame pracovné podmienky, ktoré rešpektujú váš rodinný život a podporujú zdravý životný štýl. Naša vízia udržateľnosti pokrýva viac ako len naše nákladné vozidlá. 

 

Napredujte v progresívnom prostredí  

Chceme, aby ste v našej spoločnosti zohrávali aktívnu úlohu, takže sa zameriavame na vytvorenie prostredia, ktoré vás k tomu bude inšpirovať. Chceme, aby ste sa s nami podelili so svojím názorom, ktorý je pre nás dôležitý. V spoločnosti Volvo Trucks sa všetci navzájom rešpektujeme. 

 

Pridajte sa k skvelému tímu 

V spoločnosti Volvo Trucks sa budete stretávať s úžasnými ľuďmi z rôznych oblastí. Spoločne využijete svoje zručnosti a skúsenosti na splnenie vašich úloh. Budete zdieľať inšpirujúce výzvy a budovať skvelé vzťahy. 

Dôkazy o podporovaní pokroku

Spoločnosť Volvo dala svetu trojbodový bezpečnostný pás, bezpečnostnú kabínu a stále neprekonanú prevodovku I-Shift. Vďaka nášmu neustálemu vývoju technológií neustále posúvame odvetvie dopravy vpred.

Rodený Švéd

Nákladné vozidlá Volvo pochádzajú zo severu, kde je drsné podnebie a prežitie vyžaduje odhodlanie a tvrdú prácu.