Trucks

Všetko potrebné na jednej obrazovke

Volvo Connect vám prináša komplexný prehľad o tých najdôležitejších informáciách pre vaše podnikanie a poskytuje okamžitý prístup k množstvu špičkových služieb, ktoré sú prakticky dostupné na jednom mieste pomocou jediného zabezpečeného prihlásenia.

Volvo Connect je systém správy vozového parku nákladných vozidiel a vaša brána k digitálnym službám Volvo Trucks. Poskytuje vám prístup k výkonným nástrojom, ktoré vám umožnia monitorovať výkon vozidla, plánovať údržbu a zvyšovať produktivitu – všetko na jednom mieste. Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite celý vozový park, portál Volvo Connect poskytuje služby a podporu, ktoré potrebujete na zvýšenie ziskovosti svojho podnikania v doprave. Kamkoľvek, kedykoľvek.

 

Prečítajte si viac o službách správy vozového parku. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktujte nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Vaša prevádzkyschopnosť

Majte všetko pod kontrolou a užívajte si pocit istoty s vedomím, že vaše nákladné vozidlá sú v dobrom stave a pripravené na prácu. Prostredníctvom portálu Volvo Connect máte prístup k digitálnym službám, ktoré zvyšujú prevádzkyschopnosť vašich vozidiel. Získajte prehľad o celom vozovom parku vrátane správ a upozornení. Pozrite si celú svoju servisnú históriu a blížiace sa návštevy v servisnej dielni. A oveľa viac.

Vaša produktivita

Získajte informácie, ktoré vám prinesú výhody a udržia váš náskok pred konkurenciou. Volvo Connect zahŕňa balík pre správu vozového parku, ako je Poloha vozidla, ktorý vám poskytuje prehľad o polohe a stave každého nákladného vozidla v reálnom čase, takže je ľahké sledovať celý váš vozový park.

Váš výkon

Pozrite sa podrobnejšie na širší kontext a zaistite si efektívnejšiu, koordinovanejšiu a produktívnejšiu prevádzku. Volvo Connect vám ponúka prístup k balíkom zvyšujúcim výkonnosť, ako je Palivo a životné prostredie, ktoré uľahčujú priebežné sledovanie spotreby paliva. Vodičom navyše poskytuje užitočné tipy, ako zlepšiť ich zručnosti s cieľom ušetriť palivo.

Podpora celej vašej prevádzky

Portál Volvo Connect je navrhnutý tak, aby ste mali väčšiu kontrolu nad svojím podnikaním. Poskytuje vám prístup k špičkovým službám v danom odbore, kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek ich potrebujete. Je to také jednoduché.

 

Vďaka prehľadnému a intuitívnemu rozhraniu sa v ňom ľahko orientuje. Ihneď po prihlásení získate prehľad o najdôležitejších informáciách a službách. Jedným alebo dvoma kliknutiami si nastavíte svoje obľúbené údaje. Flexibilné služby Volvo Connect si prispôsobíte vašim potrebám a preferenciám. Všetko je na vás.
 

Ste pripravení začať?
 

Kontaktujte nášho experta na Volvo Connect

Toto je portál Volvo Connect

Zákaznícky portál

Plný potenciál služieb, ktoré ponúka Volvo Connect, získate jednoduchým prihlásením sa na portál Volvo Connect. Užívatelia získajú prístup podľa ich role. Po prihlásení vám personalizovaný informačný panel poskytne úplný prehľad informácií a služieb, ktoré sú najrelevantnejšie pre vašu konkrétnu úlohu. Vďaka tomu môže výhody využívať každý – od majiteľov nákladných vozidiel a správcov vozových parkov až po vodičov, dispečerov a administrátorov.

 

Miesto pre služby

Prostredníctvom Miesta pre služby je možné získať jednoduchý prístup do obchodu s digitálnymi službami od spoločnosti Volvo Trucks ako aj vybraných partnerov. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

Portál pre vývojárov

Portál pre vývojárov pomáha zaručiť, že portál Volvo Connect sa bude v budúcnosti neustále zlepšovať. Privítanie a aktivácia nových, inovatívnych služieb, ktoré vyvinuli vybraní odborníci a ďalší partneri.

Rastie spolu s vami

Rozvíjajte svoje podnikanie vďaka dynamickému rozhraniu, ktoré rastie spolu s vami. Portál Volvo Connect vám ponúka dôležité služby, ktoré pomáhajú efektívnejšie prevádzkovať vás vozový park. Je to však len začiatok. Časom sa môžete tešiť na nové digitálne služby, vďaka ktorým udržíte vašu prepravnú spoločnosť na špičkovej úrovni.

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.