Trucks

Všetko potrebné na jednej obrazovke

Volvo Connect vám prináša komplexný prehľad o tých najdôležitejších informáciách pre vaše podnikanie a poskytuje okamžitý prístup k množstvu špičkových služieb, ktoré sú dostupné na jednom mieste pomocou jediného zabezpečeného prihlásenia.

Volvo Connect je systém správy vozového parku nákladných vozidiel a vaša brána k digitálnym službám Volvo Trucks. Ponúka prístup k výkonným nástrojom, ktoré vám umožnia sledovať výkon vozidla, plánovať údržbu a zvyšovať produktivitu – všetko na jednom mieste. Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite celý vozový park, portál Volvo Connect poskytuje služby a podporu, ktoré pomôžu zvýšiť ziskovosť vašej prepravy. Kedykoľvek, kdekoľvek.

 

Prečítajte si viac o službách správy vozového parku. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Vaša prevádzkyschopnosť

Majte všetko pod kontrolou a užívajte si pocit istoty s vedomím, že vaše nákladné vozidlá sú v dobrom stave a pripravené na prácu. Prostredníctvom portálu Volvo Connect máte prístup k digitálnym službám, ktoré zvyšujú prevádzkyschopnosť vašich vozidiel. Získajte prehľad o celom vozovom parku vrátane správ a upozornení. Pozrite si celú svoju servisnú históriu a blížiace sa návštevy v servisnej dielni. A oveľa viac.

Vaša produktivita

Získajte informácie, ktoré vám prinesú výhody a udržia váš náskok pred konkurenciou. Volvo Connect zahŕňa balík pre správu vozového parku, ako je Poloha vozidla, ktorý vám poskytuje prehľad o polohe a stave každého nákladného vozidla v reálnom čase, takže je ľahké sledovať celý váš vozový park.

Vaša výkonnosť

Vďaka podrobnejšiemu prehľadu si zaistíte efektívnejšiu, koordinovanejšiu a produktívnejšiu prevádzku. Volvo Connect ponúka služby zvyšujúce výkonnosť, ako je Palivo a životné prostredie, ktoré uľahčujú prebežné sledovanie spotreby paliva. Vodičom navyše poskytuje užitočné tipy, ako zlepšiť ich zručnosti s cieľom ušetriť palivo.

Podpora celej vašej prevádzky

Cieľom portálu Volvo Connect je rozšíriť vaše možnosti. Získate prístup k špičkovým službám, kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek ich potrebujete. Je to až tak jednoduché.

 

Vďaka prehľadnému a intuitívnemu rozhraniu sa ľahko zorientuje. Ihneď po prihlásení získate prehľad o najdôležitejších informáciách a službách. Jedným alebo dvoma kliknutiami si nastavíte svoje obľúbené údaje. Flexibilné služby Volvo Connect si prispôsobíte vašim potrebám a preferenciám. Všetko je na vás.
 

Ste pripravení začať?
 

Kontaktujte nášho experta na Volvo Connect

Toto je portál Volvo Connect

Zákaznícky portál

Ak máte záujem využívať plný potenciál služieb Volvo Connect, stačí sa jednoducho prihlásiť do portálu Volvo Connect. Užívatelia získajú prístup podľa ich role. Po prihlásení vám individuálne prispôsobený riadiaci panel poskytne úplný prehľad informácií a služieb, ktoré sú pre vašu konkrétnu rolu najrelevantnejšie. Výhody tak môže využívať každý – od majiteľov nákladných vozidiel a správcov vozových parkov až po vodičov, dispečerov a administrátorov.

 

Miesto pre služby (Marketplace)

V obchode s digitálnymi službami, do ktorého môžete jednoducho vstúpiť z Marketplace, nájdete digitálne služby od spoločnosti Volvo Trucks ako aj od vybraných partnerov. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

 

 

 

Portál pre vývojárov

Vďaka portálu pre vývojárov sa bude Volvo Connect v budúcnosti neustále zlepšovať a rozvíjať. Do ponuky tak budú pribúdať nové, inovatívne služby vyvinuté vybranými partnermi a ďalšími špecialistami. 

 

 

 

Rastie spolu s vami

Rozvíjajte svoje podnikanie vďaka dynamickému rozhraniu, ktoré rastie spolu s vami. Portál Volvo Connect ponúka prístup k dôležitým službám, ktoré pomáhajú efektívnejšie riadiť vás vozový park. Ale to je len začiatok. Tešiť sa môžete na nové digitálne služby, s ktorými svoju firmu hravo udržíte o krok pred konkurenciou. 

Prepojme sa.

Ste pripravení začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázký ohľadom ponúkaných služieb? Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne pomôže.