Vašim cieľom je získať maximálnu prevádzkyschopnosť z vašich nákladných vozidiel a zvyšovať ziskovosť vašej spoločnosti. Máme úplne rovnaký cieľ. Zistite viac o tom, ako vám naše služby môžu pomôcť pri vedení podniku.

Volvo FH počas servisu

Náhradné diely a príslušenstvo

Vieme, aké dôležité je udržať vaše vozidlo na ceste. Preto sú originálne náhradné diely a príslušenstvo Volvo navrhnuté pre maximálnu spoľahlivosť, životnosť a výkon. 

Náhradné diely a príslušenstvo
Volvo FMX maximalizuje svoju prevádzkyschopnosť

Starostlivosť o vozidlá

Maximalizujte prevádzkyschopnosť svojho nákladného vozidla vďaka originálnemu servisu Volvo a servisným zmluvám Volvo.

Starostlivosť o vozidlá
Muž optimalizujúci svoje podnikanie so spoločnosťou Volvo Trucks

Optimalizované podnikanie

Ponúkame riešenia šité na mieru pre vaše špecifické potreby – od správy vozidlového parku a prepravy so službou Dynafleet, personalizované poradenstvo pre zlepšenie palivovej úspornosti s balíkom Úspora paliva až po ľahký prístup ku všetkým digitálnym službám a údajom na portáli Volvo Connect.

Optimalizované podnikanie
Vodič v nákladnom vozidle Volvo

Podpora vodiča

Je overené, že zruční a motivovaní vodiči sú produktívnejší a jazdia efektívnejšie a bezpečnejšie. Ak ste investovali do nákladného vozidla Volvo, je dôležité investovať aj do vášho vodiča, vďaka čomu zaistíte, že budete využívať všetky výhody svojho nákladného vozidla. Náš program rozvoja vodičov vám pomôže dosiahnuť okrem toho aj mnoho ďalšieho.

Podpora vodiča
Muž pri získavaní finančného poradenstva

Finančné produkty

Každý podnik je jedinečný a má svoj vlastný spôsob, akým si zabezpečuje rast a ziskovosť. Prostredníctvom úzkej spolupráce priamo s vami sa s ním radi dôkladne oboznámime, aby sme pre vás našli to správne riešenie. Výsledkom je, že finančné riešenia, ktoré poskytuje spoločnosť Volvo Financial Services, sú inteligentné a flexibilné. Sú prispôsobené na mieru vášmu podnikaniu.

Finančné produkty
Zruční technici a správne služby znamenajú vyššiu prevádzkyschopnosť

Služby servisnej dielne

Správny servis. S najkvalifikovanejšími mechanikmi. Náhradné diely prvotriednej kvality. Servis spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže dostať
z vášho nákladného vozidla maximum. Vďaka inováciám ako telematická brána možno kedykoľvek na diaľku monitorovať stav vášho nákladného vozidla. Vopred plánovaný servis sa prejavuje v zvýšenej prevádzkyschopnosti, nižších nákladoch spojených s vlastníctvom a lepšej kontrole nad prevádzkou.

Ďalšie informácie o službách servisnej dielne Aktuálny cenník servisných služieb
Systém Dynafleet vám pomáha s kontrolou vašich výsledkov

Systém riadenia vozového parku

Kľúčovým predpokladom pre dosiahnutie zisku v podnikaní sú informácie. Online systém Dynafleet je ich zdrojom. Získate podrobný prehľad o vašich vozidlách a vodičoch, aby ste mali pod kontrolou náklady a produktivitu.

Zistite, ako môže systém Dynafleet zlepšiť vaše podnikanie
Dosiahnite bez námahy až 5 % úsporu paliva

Úspora paliva

Ušetrite až 5 % paliva. Naši osobní palivoví poradcovia budú priebežne vykonávať analýzu a poradia vám, ako znížiť náklady.

Zistite, čo môžete získať so službou Úspora paliva
Vyhľadajte váš servis

Starostlivosť o vaše podnikanie

Služby si môžete objednať u predajcu alebo vo vašom servise. 

Vyhľadajte vášho predajcu alebo servis