Trucks

Zostaňte na cestách so službami Volvo Trucks

Servisné služby Volvo Trucks

S prémiovým nákladným vozidlom Volvo máte už od prvého dňa vedľa seba silného partnera. Ale naše záväzky voči vám sa nekončia odovzdaním kľúčov. Je to len začiatok.
 

Aby bol váš vozový park v perfektnom stave a vaše podnikanie napredovalo, ponúkame vám prístup do sveta digitálnych služieb a podpory prostredníctvom portálu Volvo Connect. Objavte inteligentnejšie spôsoby, ako zvýšiť vašu prevádzkyschopnosť, zefektívniť správu vozového parku a zlepšiť energetickú účinnosť za pomoci získaných údajov v reálnom čase, intelignetných technológií a bezdrôtovným prepojením vašich vozidiel na diaľku. Vďaka odborným znalostiam vášho domovského servisu, ako aj kvalite a bezpečnosti originálnych dielov Volvo a servisu si môžete byť istí, že získate najlepšiu možnú podporu počas celého životného cyklu vášho nákladného vozidla – aj mimo neho.

Volvo Connect

Volvo Connect je portál, ktorý vám poskytuje prístup k digitálnym službám, dokumentom a nástrojom s cieľom zvýšiť ziskovosť vášej prepravnej spoločnosti. Stačí požiadať obchodného zástupcu Volvo Trucks, aby vám zriadil účet. Hneď po prihlásení môžete začať objavovať svet služieb, vďaka ktorým budete o krok vpred.

Máte už účet na portáli Volvo Connect?

Správa vozového parku

Naše služby správy vozového parku vám uľahčia a zefektívnia každodennú prácu. Pomôžu vám vyhnúť sa neplánovaným prestojom. Naplánujte si dopravné úlohy a návštevy servisu. Zlepšite si energetickú účinnosť a bezpečnosť. A ešte oveľa viac. Všetko na jednom mieste – na portáli Volvo Connect.
 

Správa vozového parku

Školenie vodiča

Je overené, že zruční a motivovaní vodiči sú produktívnejší a jazdia efektívnejšie a bezpečnejšie. Ak ste investovali do nákladného vozidla Volvo, je dôležité zabezpečiť aj vzdelávanie vášho vodiča, vďaka čomu budete môcť využívať všetky výhody nákladného vozidla. Náš program rozvoja vodičov vám pomôže dosiahnuť aj oveľa viac. 

Školenie vodiča

Volvo Finančné Služby

Každé podnikanie je jedinečné a má svoj vlastný spôsob zaisťovania rastu a ziskovosti.  Vďaka tomu sú naše finančné riešenia, ktoré poskytuje spoločnosť Volvo Financial Services,  Preto venujeme čas úzkej spolupráci s vami, aby sme našli to správne riešenie.  Výsledkom je, že finančné riešenia poskytané spoločnosťou Volvo Financial Services sú inteligentné, flexibilné a prispôsobené vášmu podnikaniu. 


Finančné produkty a služby

Váš šiesty zmysel

Ďalší krok v prevádzkyschopnosti vozidla.

Pre vašu firmu len to najlepšie

Služby môžete získať prostredníctvom obchodného zástupcu Volvo Trucks.