Zruční technici a správne služby znamenajú vyššiu prevádzkyschopnosť

Služby servisnej dielne

Správny servis. S najkvalifikovanejšími mechanikmi. Náhradné diely prvotriednej kvality. Servis spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže dostať
z vášho nákladného vozidla maximum. Vďaka inováciám ako telematická brána možno kedykoľvek na diaľku monitorovať stav vášho nákladného vozidla. Vopred plánovaný servis sa prejavuje v zvýšenej prevádzkyschopnosti, nižších nákladoch spojených s vlastníctvom a lepšej kontrole nad prevádzkou.

Ďalšie informácie o službách servisnej dielne Aktuálny cenník servisných služieb
Systém Dynafleet vám pomáha s kontrolou vašich výsledkov

Systém riadenia voziového parku

Kľúčovým predpokladom pre dosiahnutie zisku v podnikaní sú informácie. Online systém Dynafleet je ich zdrojom. Získate podrobný prehľad o vašich vozidlách a vodičoch, aby ste mali pod kontrolou náklady a produktivitu.

Zistite, ako môže systém Dynafleet zlepšiť vaše podnikanie
Dosiahnite bez námahy až 5 % úsporu paliva

Úspora paliva

Ušetrite až 5 % paliva. Naši osobní palivoví poradcovia budú priebežne vykonávať analýzu a poradia vám, ako znížiť náklady.

Zistite, čo môžete získať so službou Úspora paliva
Program rozvoja vodičov vám pomáha získať maximum z vášho nákladného vozidla

Program rozvoja vodičov spoločnosti Volvo Trucks

Prvotriedne nákladné vozidlo si zaslúži prvotriedneho vodiča. Investovaním do školenia Rozvoj vodičov spoločnosti Volvo Trucks pomôžete vodičovi získať z vášho nákladného vozidla maximum bez ohľadu na druh vašej požiadavky. Výsledok? Zlepšenia v oblasti úspory paliva, produktivity a bezpečnosti.

Získajte správnu pomoc so službami Volvo Financial Services

Volvo Financial Services

V širšom kontexte vášho podnikania je nákladné vozidlo len súčasťou. Musí sa navyše financovať, zaplatiť a poistiť. Na to sú tu služby Volvo Financial Services. Poznáme váš podnik a môžeme vám ponúknuť plán financovania, ktorý uľahčí vašu situáciu.

Vyhľadajte váš servis

Starostlivosť o vaše podnikanie

Služby si môžete objednať u predajcu alebo vo vašom servise. 

Vyhľadajte vášho predajcu alebo servis