Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

DUÁLNE VZDELÁVANIE S VOLVO GROUP

CHOĎTE SI ZA SVOJÍM CIEĽOM...
...PRETOŽE, NA VŠETKOM ZÁLEŽÍ

Pridajte sa k lídrovi v odvetví

Pridajte sa k lídrovi v odvetví

Spoločnosť Volvo Group je jedným z najväčších výrobcov nákladných vozidiel na svete a vďaka prelomovým inováciám určuje smer vývoja dopravného odvetvia už po celé desaťročie. Spoločnosť Volvo Group Slovakia je 100% dcérskou spoločnosťou Volvo Group so sídlom v Göteborgu, Švédsko a zastupuje značku Volvo Trucks na Slovensku. 
Spoločnosť zamestnáva viac ako 190 ľudí na celom Slovensku a vlastní sieť siedmich predajných a servisných centier so sídlom v Senci, Topoľčanoch, Žiline, Prešove, Poprade, Zvolene a Nových Zámkoch.
Svojim zákazníkom poskytuje komplexné dopravné riešenia pod jednou strechou - nové a jazdené nákladné vozidlá, financovanie, školenie vodičov, dopravný informačný systém, servis a údržbu a predaj náhradných dielov.

Práca so špičkovými vozidlami

Nákladné vozidlá Volvo sú známe svojim vynikajúcim výkonom, hospodárnou prevádzkou a bezpečnosťou. Pridajte sa k nášmu tímu a získajte prvotriedne vedomosti o technológiách, ktoré prinášajú efektívne riešenia dopravy.

Práca so špičkovými vozidlami
Moderná servisná sieť

Moderná servisná sieť

Servisné dielne Volvo Group Slovakia sú navrhované špeciálne pre vašu prácu a prinášajú prácu s najnovšími nástrojmi a technologickými postupmi.

Vzdelávanie vás posunie ďalej

Vývoj a modernizácia je dôležitou súčasťou našej práce. Ako člen nášho tímu získate príležitosť zúčastňovať sa programov zameraných na neustále vzdelávanie, čo vám otvorí nové možnosti. 

Vzdelávanie vás posunie ďalej

AKÉ VÝHODY VÁM PONÚKAME V RÁMCI DUÁLNEHO VZDELÁVANIA?