Trucks

Odborné vzdelávanie s Volvo Group

CHOĎTE SI ZA SVOJÍM CIEĽOM...
...PRETOŽE, NA VŠETKOM ZÁLEŽÍ

Pridajte sa k lídrovi v odvetví

Spoločnosť Volvo Group je jedným z najväčších výrobcov nákladných vozidiel na svete a vďaka prelomovým inováciám určuje smer vývoja dopravného odvetvia už po celé desaťročie. Spoločnosť Volvo Group Slovakia je 100% dcérskou spoločnosťou Volvo Group so sídlom v Göteborgu, Švédsko a zastupuje značku Volvo Trucks na Slovensku. 
Spoločnosť zamestnáva viac ako 170 ľudí na celom Slovensku a vlastní sieť siedmich predajných a servisných centier so sídlom v Senci, Topoľčanoch, Žiline, Prešove, Poprade, Zvolene a Nových Zámkoch.
Svojim zákazníkom poskytuje komplexné dopravné riešenia pod jednou strechou - nové a jazdené nákladné vozidlá, financovanie, školenie vodičov, dopravný informačný systém, servis a údržbu a predaj náhradných dielov.

Práca so špičkovými vozidlami

Nákladné vozidlá Volvo sú známe svojim vynikajúcim výkonom, hospodárnou prevádzkou a bezpečnosťou. Pridajte sa k nášmu tímu a získajte prvotriedne vedomosti o technológiách, ktoré prinášajú efektívne riešenia dopravy.

Moderná servisná sieť

Servisné dielne Volvo Group Slovakia sú navrhované špeciálne pre vašu prácu a prinášajú prácu s najnovšími nástrojmi a technologickými postupmi.

Vzdelávanie vás posunie ďalej

Vývoj a modernizácia je dôležitou súčasťou našej práce. Ako člen nášho tímu získate príležitosť zúčastňovať sa programov zameraných na neustále vzdelávanie, čo vám otvorí nové možnosti. 

VÝHODY DUÁLNEHO VZDELÁVANIA

 

Praktické vzdelávanie