Trucks

Získajte viac informácií o pracovných ponukách spoločnosti Volvo Trucks

Pracovné ponuky v spoločnosti Volvo Trucks

majte radi svoju prácu

Chceme, aby ste mali radi svoju prácu a zaujali aktívnu úlohu v budúcnosti našej spoločnosti. Usilujeme sa vytvárať inšpiratívnu firemnúj kultúru. Snažíme sa budovať prostredie, v ktorom budete môcť s radosťou rozvíjať svoje zručnosti, vedomosti a kreativitu. Pretože váš úspech bude predstavovať úspech nás všetkých. Chcete sa s nami podeliť o svoj talent a nadšenie?

Staňte sa súčasťou rodiny Volvo Trucks na Slovensku

Spoločnosť Volvo Group Slovakia zamestnáva na Slovensku už viac ako 170 zamestnancov. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné dopravné riešenie pod jednou strechou - predaj nových a jazdených vozidiel, financovanie, servis a údržbu ako aj predaj náhradných dielov.
Sme medzinárodnou spoločnosťou a svojim zamestnancom ponúkame atraktívne pracovné podmienky, dynamický kolektív a kariérny postup. 
Do našich radov hľadáme kvalifikovaných a odborne vzdelaných ľudí, ktorí majú záujem o nové technológie a ďalší rozvoj. Preskúmajte naše aktuálne voľné pozície - možno hľadáme práve vás!

Staňte sa súčasťou niečoho veľkého

Patríme do skupiny Volvo Group. Naším cieľom je stať sa vedúcim svetovým dodávateľom udržateľných prepravných riešení. Znie to ambiciózne, ale tým sme už známi. Presne ako vy. Navštívte stránku s pracovnými ponukami a nájdite príležitosť, na ktorú ste čakali. Odkaz vás nasmeruje priamo na globálnu stránku (v angličtine).