Služba Palivo a životné prostredie vám pomôže s úsporami a znížením hladiny CO2

Dynafleet Palivo a životné prostredie

Ktorý z vašich vodičov dosahuje najvyššiu úsporu paliva? A komu by naopak prospelo školenie? Služba Palivo a životné prostredie systému Dynafleet vám ušetrí čas pri analýze údajov o vozidle a vodičovi. Ukáže vám, kde je priestor na optimalizáciu, a pomôže znížiť emisie CO2.

Začnite šetriť so službou Palivo a životné prostredie
Pomôže vám vybrať správneho vodiča pre správnu úlohu

Dynafleet Pracovný čas vodiča

So systémom Dynafleet budete mať vždy prehľad o aktivitách vodiča. Ľahko zistite, ktorý vodič sa najviac hodí pre novú úlohu. Budete prijímať aktívne upozornenia, aby ste zabezpečili súlad s právnymi predpismi o pracovnom čase a odpočinku vodičov. Automatickým preberaním údajov z tachografu ušetrite čas strávený administratívou.

Získajte viac informácií o Pracovnom čase vodiča
Poloha: získajte prehľad

Dynafleet Poloha vozidla

Už žiadne telefonáty. Ani odhady. Služba Poloha vám vyznačí všetko, čo potrebujete vedieť. Od aktuálnej polohy nákladného vozidla (na úrovni ulíc) až po podrobné informácie o vodičovi, rýchlosti vozidla, náklade alebo typu vozidla. Vďaka týmto údajom budeme môcť lepšie plánovať, navigovať svojich vodičov a navýšiť zisk vašej spoločnosti. 

Preskúmajte službu Poloha vozidla
Dynafleet Stav vozidla

Dynafleet Stav vozidla

Majte pod kontrolou prevádzkyschopnosť svojich vozidiel. Služba Stav vozidla vám na prístrojovom paneli zobrazuje upozornenia o vozidle – aj u vás v kancelárii. Vďaka tomu získate informácie na úrovni jednotlivých vozidiel aj celého vozidlového parku. Tie vám pomôžu plánovať a vykonávať krátkodobú aj dolhodobú údržbu vašich vozidiel.

Viac o službe Dynafleet Stav vozidla
Rýchle, bezpečné a úsporné

Dynafleet Posielanie správ

Rýchle, bezpečné a úsporné posielanie správ vám kedykoľvek zabezpečí prepojenie kancelárie s nákladným vozidlom. Pomáha predchádzať nedorozumeniam a vy môžete vodičovi odovzdať všetky potrebné informácie, aby sa mohol správne rozhodnúť, pokiaľ je práve na ceste. Môžete s vozidlami komunikovať bez obmedzenia a bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

Objavte službu Posielanie správ

Ako to funguje

Komplexný systém pre akékoľvek vozidlo

Systém Dynafleet vám poskytuje prístup k jedinečným a veľmi užitočným informáciám o vašich nákladných vozidlách Volvo. Dá sa použiť aj pre iné značky, čo vám zjednoduší prevádzku zmiešaného vozového parku. 

Ak už používate na spravovanie vozového parku inú platformu ako Dynafleet, ponúkame vám službu Data Access, ktorá umožňuje prenos dát z nákladných vozidiel Volvo do vášho systému na správu vozového parku.

Jednoduchá inštalácia

Hardvér systému Dynafleet je buď nainštalovaný z výroby alebo ním môže vozidlo dovybaviť predajca spoločnosti Volvo Trucks. Nepotrebujete žiaden špeciálny softvér  jednoducho sa prihláste na internetový portál systému Dynafleet a máte prístup k informáciám o vašom vozidlovom parku. Alebo použite svoj smartfón či tablet na prehliadanie údajov odkiaľkoľvek. 

Informácie a ich ukladanie

Informácie o vozidle a vodičovi sa odosielajú do databázy systému Dynafleet, v ktorej sa analyzujú a spracúvajú vo forme zrozumiteľných správ. Pracovník v kancelárii a vodič môžu neustále komunikovať prostredníctvom textových správ. Okrem toho môžete integrovať váš objednávkový systém alebo systém fakturácie so systémom Dynafleet.

Dynafleet online - brožúra na stiahnutie

Školenie k systému Dynafleet Online

Školenie k systému Dynafleet Online

Radi by ste sa stali expertmi na systém Dynafleet Online? Ponúkame Vám elektronický školiaci materiál, ktorý si môžete stiahnuť do svojho PC a dozviete sa tak o jednotlivých funkciách tohto úžasného nástroja. 

Systém Dynafleet Online - školiaci materiál k stiahnutiu
VT

Služba na mieru

Váš predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže navoliť si najvhodnejší balík služieb systému Dynafleet,
ktorý bude zodpovedať potrebám vašej spoločnosti.

Vyhľadajte vášho predajcu