Služba Palivo a životné prostredie vám pomôže s úsporami a znížením hladiny CO2

Palivo a životné prostredie

Ktorý z vašich vodičov dosahuje najvyššiu úsporu paliva? Ktorý potrebuje školenie a pomoc? Služba Palivo a životné prostredie vám ušetrí čas pri analýze údajov o vozidle a vodičovi. Označí oblasti, v ktorých možno dosiahnuť úspory. Pomôže vám tiež znížiť emisie CO2.

Začnite šetriť so službou Palivo a životné prostredie
Pomôže vám vybrať správneho vodiča pre správnu úlohu

Pracovný čas vodiča

Systém Dynafleet vám pomáha udržať si neustály prehľad o aktivitách vodiča. Zistite, ktorý vodič sa najviac hodí pre novú úlohu. Prijímajte aktívne upozornenia, aby ste zabezpečili súlad s právnymi predpismi o pracovnom čase vodičov. Automatickým preberaním údajov z tachografu ušetrite čas strávený administratívou.

Získajte viac informácií o Pracovnom čase vodiča
Poloha: získajte prehľad

Poloha

Koniec telefonátom. Už žiadne dohady. Služba Poloha vám presne vyznačí všetko, čo potrebujete vedieť. Od polohy nákladného vozidla (na úrovni ulíc) až po podrobné informácie o vodičovi, rýchlosti vozidla, náklade a konkrétnom modeli. Využite ju aj na ziskovejšie plánovanie, nasmerovanie
a prevádzkovanie vášho vozového parku.

Preskúmajte službu Poloha
Rýchle, bezpečné a úsporné

Posielanie správ

Rýchle, bezpečné a úsporné posielanie správ vám kedykoľvek zabezpečí spojenie kancelárie s nákladným vozidlom. Pomáha predchádzať nákladným nedorozumeniam a poskytuje vodičom informácie potrebné na lepšie rozhodovanie počas jazdy. Môžete bez obmedzenia komunikovať s vodičmi bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

Objavte službu Správy
Školenie k systému Dynafleet Online

Školenie k systému Dynafleet Online

Radi by ste sa stali expertmi na systém Dynafleet Online? Ponúkame Vám elektronický školiaci materiál, ktorý si môžete stiahnuť do svojho PC a dozviete sa tak o jednotlivých funkciách tohto úžasného nástroja. 

Systém Dynafleet Online - školiaci materiál k stiahnutiu

Ako to funguje

Komplexný systém pre každé nákladné vozidlo

S Dynafleet online, informačným systémom spoločnosti Volvo, získate detailné prevádzkové informácie o vašom vozovom parku. Dá sa prispôsobiť na akékoľvek vyhotovenie nákladného vozidla - čo je výhoda, ak máte vo vozidlovom parku viacero značiek. 

Štyri služby systému Dynafleet možno aktivovať
v akejkoľvek kombinácii. Každá služba je dostupná za fixný mesačný poplatok vrátane medzinárodného komunikačného roamingu. 

Jednoduché prispôsobenie

Hardvér systému Dynafleet je nainštalovaný
z výroby alebo ho môže namontovať predajca spoločnosti Volvo Trucks. Nie je potrebný žiadny iný softvér. Jednoducho sa prihlásite
na internetový portál systému Dynafleet a máte prístup k dátam o vašom vozidlovom parku.
Alebo použite kdekoľvek svoj smartfón či tablet
na aktualizáciu údajov. 

 

Informácie a ukladanie

Informácie o vozidle a vodičovi sa odosielajú do databázy systému Dynafleet, v ktorej sa analyzujú a spracúvajú vo forme zrozumiteľných správ. Pracovník v kancelárii a vodič môže neustále komunikovať prostredníctvom textových správ. Okrem toho môžete integrovať váš objednávkový systém alebo systém fakturácie so systémom Dynafleet, prostredníctvom API rozhrania.

 


Dynafleet online - brožúra na stiahnutie

VT

Dokonalý balík

Váš predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže zvoliť najlepší balík Dynafleet pre vaše podnikanie.

Vyhľadajte vášho predajcu