Trucks

Udržte si náskok s našimi prepojenými službami vozového parku.

Možnosti sú nekonečné. Jednoduchšia správa vášho vozového parku a prepravy. Úspora paliva. Sledovanie technického stavu vašich nákladných vozidiel. A ešte oveľa viac. Portál Volvo Connect ponúka rozhranie pre širokú škálu digitálnych služieb. Všetky tieto výhody spolu prinášajú efektívnejšiu a ziskovejšiu každodennú prevádzku – a pokoj na duši, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je skutočne dôležité: na starostlivosť o vašich zákazníkov.
 

Ešte nemáte Volvo Connect? Požiadajte nášho experta na Volvo Connect, aby vám zriadil účet.

Kľúčové výhody

Predvídajte a predchádzajte neplánovaným prestojom.

Znížte spotrebu paliva a energie.

Zachovajte si súlad s legislatívou.

Sledujte a spravujte svoj vozový park.

Zlepšite tok informácií.

Obmedzte administratívu.

Prečítajte si viac o službách správy vozového parku. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

 

Prihláste sa do Volvo Connect

Volvo Connect

Volvo Connect je portál, ktorý vám ponúka prístup k digitálnym službám, dokumentom a nástrojom, ktoré zvyšujú ziskovosť vášho podnikania v oblasti prepravy. Stačí požiadať obchodného zástupcu Volvo Trucks, aby vám zriadil účet. Potom sa prihláste a začnite objavovať svet služieb, vďaka ktorým budete o krok vpred.

 

Získajte viac informácií

Vybrané služby správy vozového parku

Prevádzkyschopnosť

Služba Prevádzkyschopnosť udrží vašu dopravu v pohybe. Môžete sledovať opotrebenie pneumatík, batérií a ďalších kritických komponentov v reálnom čase, aby bolo možné predvídať a predchádzať neplánovaným prestojom. Optimalizujete návštevy servisu pomocou servisného plánu prispôsobeného skutočnému využívaniu vášho nákladného vozidla. A získate nepretržitú asistenčnú službu, nech ste kdekoľvek.


Prevádzkyschopnosť

Palivová a energetická účinnosť

Služba Palivová a energetická účinnosť vám pomôže znížiť spotrebu paliva alebo energie a minimalizovať vašu environmentálnu stopu. Či už ide o monitorovanie výkonu vášho vozového parku a vodičov s cieľom nájsť spôsoby, ako zvýšiť efektivitu, alebo automatickú optimalizáciu rýchlosti a radenia prevodových stupňov - a to všetko s cieľom, aby ste ušetrili prevádzkové náklady.


Palivová a energetická účinnosť

Súlad s predpismi

Služba Súlad s predpismi vám uľahčuje vedenie záznamov a dodržiavanie zákonných požiadaviek týkajúcich sa časov jazdy a odpočinku vodičov. Údaje z tachografu budete mať neustále k dispozcíí a dostupné na stiahnutie. V rámci tejto služby môžete zdieľať informácie z vašich nákladných vozidiel s ďalšími systémami na spravovanie vozového parku.


Súlad s predpismi

Spojme sa.

Ste pripravení začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázký ohľadom ponúkaných služieb? Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne pomôže.