Trucks

Servis návesov

Vďaka službe Servis návesov môžete svoje návesy udržiavať v rovnakom čase a na rovnakom mieste ako svoje nákladné vozidlá. Je to pohodlné a hlavne efektívne. Táto komplexná a proaktívna služba pomáha udržiavať vozidlo vo výbornom stave,  minimalizuje náklady a čas strávený v servise.

Všetko na jednom mieste

Vysoko kvalitná údržba

V našej dielni používame originálne diely a o vozidlo sa starajú mechanici s odbornými znalosťami o nákladných vozidlách Volvo a vašom návese.

Lepšia kontrola nákladov

Vaše prevádzkové náklady budú predvídateľnejšie. Zaplatíte pevnú cenu za kilometer a naša preventívna údržba minimalizuje riziko neočakávaných opráv.

Pohodlie a menej administratívy

Vďaka iba jednej návšteve dielne, jednému telefonátu a jednej faktúre bude údržba oveľa jednoduchšia a efektívnejšia.

Menej času stráveného v dielni

Údržba nákladného vozidla aj návesu v jednej dielni šetrí drahocenný čas. Rovnako ako naše špičkové a efektívne servisné postupy.

Minimalizácia rizika nepríjemného prekvapenia

Naša preventívna údržba vám umožňuje riešiť riziká skôr, ako sa premenia na problém. Tým sa minimalizuje riziko prestojov, opráv a nečakaných nákladov.

Zachovaná zostatková hodnota

Výberom Originálneho servisu Volvo a jeho ekvivalentu pre náves môžete udržiavať svoje vozidlo vo výbornom stave a uistiť ďalšieho vlastníka o jeho zabezpečenej hodnote.

Genuine Volvo Service

Originálny servis Volvo

Prenechajte údržbu svojho nákladného vozidla zručným mechanikom v najmodernejšej dielni, ktorí používajú najvhodnejšie náradie a diely.

Získajte viac informácií o servise návesov

Nechajte si vykonať údržbu celého vozidla počas jednej zastávky.