ODBORNÍCI Z PRIEMYSLU

Poznáme prepravný priemysel. Rozumieme vášmu podnikaniu. Preto vám ponúkame riešenie šité na mieru. Pre jedno nákladné vozidlo alebo celý vozový park. Nové aj jazdené vozidlá.

DLHODOBÁ PODPORA

Naši finanční odborníci pre vás nájdu spoľahlivé riešenie. Sme tu na to, aby sme pri vás stáli v dobrých aj zlých časoch.

ZACHOVAJTE SI VYMERANÉ ÚVERY

Finančné riešenie Volvo je druhým zdrojom pre vaše finančné potreby. Takto si môžete zachovať vaše vymerané úvery poskytnuté bankou. Môžete ho použiť na iné účely.

Vlastníctvo už od prvého dňa

Splátkový úver

VLASTNÍCTVO OD PRVÉHO DŇA

Vlastníctvo nákladného vozidla. Rovnomerne rozložené splátky. Daňové výhody. To je podstata nášho splátkového úveru. Úver aj nákladné vozidlo sa vykazujú vo vašej účtovnej uzávierke. Čo je na tom najlepšie? Po ukončení zmluvy vlastníte nákladné vozidlo, ktoré ste splatili.

Predaj nákladných vozidiel na splátky

Predaj na splátky

JEDNODUCHÁ CESTA K VLASTNÍCTVU

Chcete si zaistiť vlastníctvo nákladného vozidla prostredníctvom pravidelných a plánovaných splátok? Riešením je predaj na splátky. Vaše nákladné vozidlo sa vykazuje vo vašej účtovnej uzávierke. Po vykonaní poslednej splátky je vaše.

Finančné lízingové riešenia prispôsobené vašim potrebám

Finančný lízing

SLOBODA NÁKUPU

Znižuje vaše daňové zaťaženie: nákladné vozidlo sa vykazuje vo vašej účtovnej uzávierke. Po ukončení zmluvy máte dve možnosti: vrátiť alebo zakúpiť nákladné vozidlo.

Finančný lízing pre daňovú úľavu

Finančný lízing

DAŇOVO VÝHODNÉ FINANCOVANIE

Nevyhovuje vám odpisovanie položiek za nákup? Finančný lízing umožňuje rýchlejšiu daňovú úľavu. Po ukončení zmluvy máte dve možnosti. Predĺžiť lízing za nominálny poplatok. Alebo využívať výhody čistých výnosov z predaja.

Operatívny lízing

Operatívny lízing

MAXIMÁLNA FLEXIBILITA

Riešenie prenájmu s otvorenými možnosťami. Po ukončení zmluvy môžete nákladné vozidlo vrátiť, odkúpiť ho od nás alebo si predĺžiť lízing. Zmluva zahŕňa poistenie, opravy a údržbu, takže si nemusíte robiť starosti.

Žiadne starosti s prenájmom

Zmluvný prenájom

BEZSTAROSTNÉ RIEŠENIE

Žiadne riziká spojené so znehodnotením. Žiadne riziká spojené s likvidáciou. Žiadne migrény. Vaše nákladné vozidlo je prenajaté. Mesačné splátky sa vykazujú ako náklady. Po skončení zmluvného obdobia nám vozidlo jednoducho vrátite. Postaráme sa o všetko ostatné.

Volvo Financial Services neposkytuje daňové alebo účtovné poradenstvo.
Zákazníci by sa mali poradiť so svojím daňovým poradcom alebo účtovníkom ohľadne jednotlivých prípadov.

Financial Services – Kontaktujte nás

Chcete sa dozvedieť viac?

Naši finanční špecialisti vám pomôžu s výberom riešenia na mieru.
Zavolajte im alebo ich navštívte osobne – nájdu pre vás ten najlepší balík.

Kontaktujte Volvo Financial Services