Trucks

Financovanie

Správny finančný partner pre vaše nákladné vozidlo je dôležitý. Taký, ktorý rozumie vášmu podnikaniu a je s vami v dobrých aj náročných časoch. Prinášame niekoľko agrumentov, prečo je spoločnosť Volvo Financial Services ideálnym partnerom pre financovanie vašich nákladných vozidiel.

Rýchla a jednoduchá spolupráca
 

Spoločnosť Volvo Financial Services je poskytovateľom finančných služieb pre skupinu Volvo Group už viac ako 20 rokov. Jednoducho sa s nami spolupracuje, poznáte nás prostredníctvom obchodného zástupcu Volvo Trucks a keď potrebujete pomoc, pracujeme rýchlo.

Jedna veľkosť nie je nikdy univerzálna
 

Rovnako ako každý z nás, aj vaša firma je jedinečná. V spoločnosti Volvo Financial Services to chápeme. Chcete, aby sme vaše platby prispôsobili vašim finančným tokom? Alebo chcete zložiť väčšiu zálohu, aby boli vaše mesačné splátky nižšie? Sme tu, aby sme vám pomohli. Vďaka tomu, že vás poznáme, rozumieme vášmu podnikaniu a jeho smerovaniu, môžeme vám ponúknuť najlepšie riešenie na mieru. Také, ktoré vyhovuje vašim dnešným potrebám, a je dostatočne flexibilné, aby vás s istotou prenieslo aj do budúcnosti.

Váš partner na všetko, čo potrebujete
 

Či už kupujete jedno nákladné vozidlo alebo celý vozový park, nové alebo jazdené, Volvo Financial Services vám vyjde v ústrety. A to nielen pokiaľ ide o vozidlo – môžeme vám ponúknuť servisné zmluvy pre lepšiu prevádzkyschopnosť vozidiel alebo poistenie, ktoré vás ochráni. Všetky tieto výhody máte k dispozícii prostredníctvom obchodného zástupcu Volvo Trucks.

Sme s vami na každom kroku
 

Nebolo by pekné, keby podnikanie išlo vždy ideálne? Obchodné cykly žiaľ stúpajú a klesajú a vášmu podnikaniu môžu stáť v ceste aj iné prekážky. Chápeme a stojíme po vašom boku v náročných aj dobrých časoch. Keď sa veci stanú, potrebujete podporu a flexibilitu od partnera – a to môžete od nás očakávať.

Druhý zdroj financovania
 

Váš bankový úverový limit možno najlepšie využiť ako rezervu pre finančný tok na každodenné činnosti – nie na nákup nákladných vozidiel a podporných služieb. Preto je získanie druhého úverového limitu od spoločnosti Volvo Financial Services oveľa lepším spôsobom, ako financovať nákup svojho nákladného vozidla.

Splátkový úver

Vlastníctvo od prvého dňa

Vlastníctvo nákladného vozidla. Rovnomerne rozložené splátky. Daňové výhody. To je podstata nášho úveru. Úver aj nákladné vozidlo sa vykazujú vo vašej účtovnej uzávierke. Čo je na tom najlepšie? Po ukončení zmluvy vlastníte nákladné vozidlo, ktoré ste splatili.

Finančný lízing

Sloboda nákupu

Znižuje vaše daňové zaťaženie: nákladné vozidlo sa vykazuje vo vašej účtovnej uzávierke. Po ukončení zmluvy máte dve možnosti: vrátiť alebo zakúpiť nákladné vozidlo.

Operatívny lízing

Maximálna flexibilita

Riešenie prenájmu s otvorenými možnosťami. Po ukončení zmluvy môžete nákladné vozidlo vrátiť, odkúpiť ho od nás alebo si predĺžiť lízing.

Volvo Financial Services neposkytuje daňové alebo účtovné poradenstvo.
Zákazníci by sa mali v pripade potreby obrátiť na svojho daňového poradcu alebo účtovníka.

Chcete sa dozvedieť viac?

Naši finanční špecialisti vám pomôžu s výberom riešenia na mieru.
Zavolajte nám ale nás navštívte – spolu nájdeme to najlepšie riešenie pre vás.