Trucks

Bezpečnosť

Bezpečnosť je súčasťou všetkého, čo robíme. Naša vízia s nulovou nehodovosťou pokrýva všetkých účastníkov cestnej premávky a vedie k lepšej budúcnosti na cestách – naším cieľom je vytvoriť najbezpečnejšie nákladné vozidlá na svete. 

Deväť nových a vylepšených bezpečnostných prvkov

Preskúmajte, ako môžu zvýšiť bezpečnosť vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Bezepčnosť pre každého

Naša vízia bezpečnosti je o bezpečnosti pre každého. Pretože vývoj bezpečnejších nákladných vozidiel bol pre nás vždy viac ako len ochrana. Vytvárame inteligentné bezpečnostné systémy, ktoré sú navrhnuté tak, aby monitorovali správanie nákladných vozidiel a okolitú premávku – nielen na ochranu, ale aj na predpovedanie bezpečnostných rizík a reakcií. Systémy môžu byť mimo dohľadu, ale sú navrhnuté tak, aby sa aktivovali a podporovali vodiča v širokej škále možných situácií. A tým robia nákladné vozidlá čo najbezpečnejšími pre vodiča – ako aj pre všetkých ostatných účastníkov cestnej premávky.

Adaptívne diaľkové svetlomety

Kamery

Varovanie pred čelným nárazom s núdzovým brzdením

Volvo dynamické riadenie

Bezpečnosť pre každého

Preskúmajte naše inovácie v oblasti bezpečnosti

Našou víziou je nulová nehodovosť nákladných vozidiel Volvo. Špičkové technológie vozidiel sú nevyhnutné na zníženie počtu nehôd a zranení. No aj napriek tomu - najdôležitejším bezpečnostným systémom aj v modernom nákladnom vozidle je stále samotný vodič.

Globálny prístup

Súvisiace články

PRÍRUČKA - NÚDZOVÉ OPATRENIA

Tu nájdete technické informácie o každom nákladnom vozidle, podľa modelu, v niekoľkých jazykoch, ktoré vám umožnia porozumieť tomu, ako reagovať a plánovať záchranné operácie v prípade nehody. Všetky príručky si môžete stiahnuť vo formáte PDF.

Technický sprievodca

Zažite pocit bezpečnosti

V ktoromkoľvek z našich Volvo Truck Centier vám radi ukážeme všetky mimoriadne funkcie našich vozidiel
a zodpovieme otázky týkajúce sa bezpečnosti.