Trucks

Zvýšte bezpečnosť vodiča a predchádzajte nehodám

Služba Bezpečnost v portáli Volvo Connect pre vás monitoruje a analyzuje správanie vodičov s cieľom zlepšiť bezpečnosť vášho vozového parku a eliminovať riziko nehôd. Zníži sa tým aj opotrebovanie vozidla, spotreba paliva a predovšetkým budú naše cesty čo najbezpečnejšie. Pre všetkých.

Kľúčové výhody

Analyzujte a zvýšte bezpečnosť vodiča.

Dostávajte upozornenia ohľadom bezpečnosti.

Zlepšite spotrebu paliva.

Znížte opotrebovanie vozidla.

Eliminujte riziko nehodovosti.

Chráňte reputáciu svojej firmy.

Viac informácií službe Bezpečnosť nájdete nižšie. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Bezpečnosť - vybrané služby


Bezpečnosť

Bezpečnosť znamená viac než len ochranu vodičov nákladných vozidiel a ostatných účastníkov cestnej premávky v prípade nehody. V prvom rade ide o prevenciu nehôd. Služba Bezpečnosť vo Volvo Connect poskytuje základ pre analýzu bezpečnosti a školenie vodičov založené na faktoch. Zaznamenáva správanie vodiča, ako je prudké brzdenie a zrýchlenie, ale aj spustenie systémov aktívnej bezpečnosti s cieľom predísť nehode. To pomáha manažérom vozového parku a vodičom identifikovať oblasti zlepšenia a prispieva k bezpečnejšej preprave - výsledkom je efektívnejšia preprava a zníženie opotrebenia vozidla. 

Bezpečnosť vo Volvo Connect

Volvo Connect - odporúčané služby

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.