Nie je žiadnym prekvapením, že na celom svete je nedostatok profesionálnych vodičov. Pre mnohých operátorov je výzvou vodičov prilákať a udržať si ich. Výsledok však rozhodne stojí za námahu. Je overené, že zruční a motivovaní vodiči sú produktívnejší a jazdia efektívnejšie a bezpečnejšie. Jednoducho povedané, majú veľký, pozitívny vplyv na finančné výsledky.

Nákladné vozidlo Volvo už ponúka vodičom svetový zážitok z hľadiska bezpečnosti, ovládania, komfortu počas jazdy aj oddychu. Ak ste v prvom rade investovali do správneho nákladného vozidla, mali by ste investovať aj do vodiča, aby ste mali istotu, že využijete všetky výhody vozidla. Náš program rozvoja vodičov vám pomôže dosiahnuť okrem toho aj mnoho ďalšieho. Na kurzoch si vodiči osvoja zručnosti, ktoré im pomôžu jazdiť bezpečnejšie, efektívnejšie a informovanejšie. Výsledkom bude menšie opotrebovanie nákladného vozidla, lepšia úspora paliva, šťastnejší a zdravší vodiči, ako aj sympatickejšie finančné výsledky.

Program rozvoja vodičov – Podpora vodiča – Volvo Trucks Services

Školenie vodičov

Školenie spoločnosti Volvo pomáha vodičom využiť nákladné vozidlo na maximum a riadiť ho bezpečnejšie, rozumnejšie a úspornejšie.
 

Prečítajte si viac informácií o téme Školenie vodičov >

Aplikácia My Truck – Podpora vodiča – Volvo Trucks Services

Aplikácia My Truck

Pripojenie vozidla k aplikácii pre inteligentné telefóny. Vďaka tejto funkcii má vodič okamžité informácie o stave a ovládanie vozidla na diaľku.
 

Viac informácií o aplikácii My Truck >

Výzva pre vodičov nákladných vozidiel Volvo – Podpora vodiča – Volvo Trucks Services

Výzva pre vodičov vozidiel Volvo Trucks

Súťaž pre vodičov nákladných vozidiel Volvo je celosvetová súťaž vodičov, ktorej cieľom je poukázať na dôležitosť zručnosti efektívnej jazdy.

Relevantné správy a príbehy

Majster lesa

Na tohtoročnom svetovom finále súťaže Volvo Driver Challenge skončil na druhom mieste, napriek tomu je však z hľadiska úspornej jazdy skutočný majster. Vodič nákladného vozidla na prepravu dreva a jeho majiteľ Bert „Knatte” Johansson vie, ako získať ...

Aktívne riešenie nedostatku vodičov

Sektor nákladných vozidiel momentálne trpí nedostatkom vodičov. Tento problém sa najviac prejavuje v Austrálii, a preto sa prezident a výkonný riaditeľ skupiny Volvo Group Australia, Peter Voorhoeve, spolu s kolegami rozhodol, že ho bude aktívne ...

Zvyšovanie produktivity preškolením vodičov

Kurzy rozvoja vodičov nákladných vozidiel Volvo obsahujú kombináciu špeciálneho know-how a praktických zručností na maximalizáciu produktivity vozidiel....

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní. Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.

Vyhľadajte najbližšieho predajcu