Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Najnovšie tlačové správy

95 matches

1 of 5

 • Flotilu nákladných vozidiel dopravnej spoločnosti Polčin Transport, s.r.o. doplnilo v apríli posledných 5 z 25 objednaných vozidiel Volvo Trucks s technológiou I-Save. Bánovský autodopravca však s dopĺňaním svojho vozového parku nekončí. Objednaných má ďalších 15 ťahačov Volvo Trucks novej generácie, ktoré začnú postupne prichádzať na jeseň tohto roka. Doplnia flotilu 60 vozidiel, ktorými zabezpečujú služby pre svojich zákazníkov

  `
 • D.K.C., s.r.o. Zvolen je stabilná a úspešná spoločnosť v oblasti nákladnej dopravy. Teší nás, že po 25 rokoch sa opäť rozhodli pre značku Volvo Trucks. Na jeseň 2020 prevzali prvé dva ťahače Volvo FH a koncom minulého týždňa k nim pribudli ďalšie štyri. Dnes majú vo vozidlovom parku 42 nákladných vozidiel a 6 z nich je Volvo. Vozidlá Volvo FH s kabínou Globetrotter sú vybavené motorom Turbo Compound o výkone 460 koní a balíkom s podporou systému Dynafleet a navigáciou.

  `
 • Vďaka tohtoročnému zahájeniu predaja troch nových vysoko výkonných plne elektrických modelov spoločnosť Volvo Trucks verí, že nastal správny čas na rýchly rozmach elektrifikácie ťažkých nákladných vozidiel v cestnej doprave. Tento pozitívny výhľad je založený na schopnosti elektrických nákladných vozidiel Volvo uspokojiť najrôznejšie prepravné potreby. Napríklad v EÚ by mohla byť takmer polovica všetkých nákladných vozidiel elektrifikovaná v blízkej budúcnosti.

  `
 • Predstavujeme Vám novú webovú a tiež mobilnú aplikáciu VOLVO TRUCK BUILDER, vďaka ktorej si môžete online postaviť nákladné vozidlo Volvo podľa svojich predstáv a potrieb.

  `
 • Nové Volvo FM spoločnosti Volvo Trucks získal ocenenie „Red Dot Award 2021“ v kategórii produktového dizajnu pre úžitkové vozidlá. Nový model bol navrhnutý s jednoznačným účelom: Byť optimálnym pracovným nástrojom pre široký rozsah prepravných úloh, pričom pozornosť musí byť vždy zameraná na vodiča.

  `
 • Prvé Volvo FH novej generácie je už na Slovensku. Hrdým majiteľom je pán Tamás Kováč zo spoločnosti TNN Group, ktorý si ho včera slávnostne prevzal v priestoroch Truck Center Nové Zámky.

  `
 • Spoločnosť Volvo Trucks dodáva plne elektrické nákladné vozidlo poprednému švédskemu maloobchodnému reťazcu s potravinami ICA Sweden, ktorý zahájil prechod na elektrickú prepravu. Vozidlo bude dodávať chladený tovar do Štokholmu. Okrem toho, že vozidlo nejazdí na fosílne palivo, prispeje k výraznému zníženiu hladiny hluku a znečistenia ovzdušia.

  `
 • Inteligentná automatizovaná manuálna prevodovka (AMT) od spoločnosti Volvo Trucks je vďaka svojim inováciám aj naďalej dôležitým míľnikom v priemysle s pozitívnym vplyvom na spotrebu paliva, výkon vozidla, bezpečnosť a pohodlie vodiča. Do konca roku 2020 sa predalo viac ako milión nákladných vozidiel Volvo s prevodovkou I-Shift po celom svete. A keďže oslavujeme 20.výročie uvedenia na trh, bude sa táto technológia pohonu udávajúca trend aj naďalej rozvíjať pre ďalšie vylepšenia.

  `
 • Milí zákazníci a obchodní partneri, oznamujeme Vám, že v dňoch 8. - 13. marca 2021 budú otváracie hodiny VOLVO CENTER SENEC zmenené nasledovne: PONDELOK - SOBOTA 07:30 - 16:00.

  `
 • Výrobné závody spoločnosti Volvo Trucks vo Švédsku, Belgicku a Rusku zahájili sériovú výrobu novej generácie ťažkých nákladných vozidiel Volvo FH, FH16, FMX a FM.

  `
 • DHL Freight, jeden z popredných poskytovateľov cestnej nákladnej dopravy v Európe, a spoločnosť Volvo Trucks uzavreli partnerstvo s cieľom urýchliť zavedenie ťažkých elektrických nákladných vozidiel určených na regionálnu prepravu v Európe. Spoločné úsilie predstavuje ďalší dôležitý krok smerom k riešeniam dopravy, ktoré majú neutrálny dopad na podnebie.

  `
 • Girteka Logistics, jedna z popredných európskych logistických spoločností, sa rozhodla investovať do kúpy 2 000 nákladných vozidiel Volvo FH najnovšej generácie. Medzi hlavné očakávania tejto významnej obnovy vozového parku patrí vyššia bezpečnosť, vyššia úroveň komfortu vodiča a nižšia spotreba paliva.

  `
 • Spoločnosť J.R.Steindorfer, s.r.o. pôsobí v oblasti nákladnej dopravy už úctyhodných 30 rokov. Za toto obdobie sa z malej rodinnej firmy stala moderná a rešpektovaná spoločnosť s komplexnými službami. Začiatkom februára vymenili jazdené vozidlá za 7 nových ťahačov Volvo FH, ktoré plánujú využívať na špecializovanú prepravu. Svoje začiatky podnikania ako aj súčasnú situáciu nám priblížil Ing. Rudolf Páleš, majiteľ spoločnosti J.R.Steindorfer.

  `
 • Lannutti Group, talianska prepravná a logistická spoločnosť, objednala 1,000 nových nákladných vozidiel Volvo FH s najnovšou technológiou pre úsporu paliva, I-Save. Spoločnosť vidí potenciál v znížení spotreby paliva o 10 percent a znížení emisií CO2.

  `
 • Nové nákladné vozidlá Volvo FM a Volvo FMX sú teraz k dispozícii ako vozidlá záchrannej služby s kabínou pre osádku až pre deväť osôb. Nové varianty oboch modeloch vyvinuté v úzkej spolupráci s výrobcami nadstavieb a pohotovostnými zložkami majú viacero vylepšení špeciálne určených pre vozidlá hasičského a záchranného zboru.

  `
 • Prežite veselého Silvestra a do NOVÉHO ROKU 2021 vyštartujte v zdraví a plní elánu v ústrety našej vzájomnej spolupráci.

  `
 • Milí naši zákazníci a obchodní partneri, oznamujeme Vám, že dňa 2.1.2021 (sobota) bude celý areál TRUCK CENTER SENEC ZATVORENÝ z dôvodu karantény. Ďakujeme za pochopenie a chráňte seba aj svojich najbližších! Váš tím Volvo Group Slovakia

  `
 • Spoločnosť Volvo Group Slovakia bude mať otvorené všetky Truck Centrá aj počas vianočných a novoročných sviatkov, aby sme mohli zabezpečiť opravu a údržbu Vašich vozidiel a predaj ND. Prajeme Vám krásny predvianočný čas a veľa bezpečných kilometrov na cestách!

  `
 • Press release

  11/20/2020

  Volvo FH LNG pre zelenší zajtrajšok

  Spoločnosť DALITRANS, s.r.o. je jednou z najväčších a najuniverzálnejších prepravných spoločností. Kvalitné zázemie je vybudované v komplexnej centrále, so servisom, skladovaním a autoumyvárkou. Vozový park s viac ako 200 nákladnými vozidlami v spojení s takmer 25 ročnými skúsenosťami sú garanciou profesionálnych služieb a spoľahlivého obchodného partnerstva.

  `
 • Spoločnosť Volvo Trucks začne v roku 2021 na európskom trhu ponúkať kompletný rad ťažkých nákladných vozidiel s elektrickým pohonom. Budúci rok si tak dopravné spoločnosti môžu v prípade záujmu objednať plne elektrické vozidlá. Veľké úsilí spoločnosti Volvo Trucks o elektrifikáciu predstavuje významný krok vpred na ceste k preprave bez fosílnych palív.

  `

95 matches

1 of 5