Trucks

Prvky výbavy

Zistite viac o súčastiach výbavy, vďaka ktorým je nákladné vozidlo Volvo vhodné na plnenie náročných výziev. Disponuje inovatívnymi prvkami pre vyššiu produktivitu vodiča a nižšiu spotrebu paliva. Niektoré z nich uľahčia život a zvýšia bezpečnosť, iné spríjemnia zážitok z jazdy. Tu je výber tých najdôležitejších prvkov výbavy našich nákladných vozidiel.

Vyššia bezpečnosť a pohodlie vodiča

Kamerový monitorovací systém


Kamerový monitorovací systém zlepšuje aerodynamiku nákladného vozidla a znižuje spotrebu energie. Skvalitňuje priamy výhľad z kabíny, nočné videnie a zmenšuje oblasti mŕtveho uhla pozdĺž bokov jazdnej súpravy. 

Preskúmať kamerový monitorovací systém

Život v kabíne

Ak trávite veľa času v kabíne nákladného vozidla Volvo, isto oceníte riešenia, ktoré majú za cieľ maximalizovať pohodlie pri živote na cestách. Priestrannosť a komfort, ale aj ľahko dostupné úložné priestory premenia prácu na kvalitne strávený čas.

Pohodlie v kabíne na prvom mieste

Volvo dynamické riadenie

Trápi vás bočný vietor, vyjazdené koľaje alebo výtlky? Volvo dynamické riadenie eliminuje rušivé vplyvy a odbremení namáhanie vašich rúk. Komunikuje aj s ďalšími systémami, ktoré vám pomôžu jazdiť ešte bezpečnejšie.

Ďalšie informácie o Volvo dynamickom riadení

Systémy podpory vodiča

Naše systémy podpory vodiča sú navrhnuté tak, aby prispievali k vyššej bezpečnosti v širokom spektre situácií – či už pri jazde vysokou rýchlosťou na diaľnici alebo v mestskej premávke v tesnej blízkosti ostatných účastníkov cestnej premávky.

Objavte naše systémy podpory vodiča

Prispôsobené vášmu výkonu

Pripravené na montáž nadstavby

Čím rýchlejšie bude vaše nákladné vozidlo hotové s namontovanou prispôsobenou nadstavbou, tým lepšie. Nákladné vozidlá Volvo sú na montáž nadstavby dobre pripravené už z výroby. A výrobcovi nadstavby poskytneme rozsiahlu podporu. Skráti sa tým čas dodania a zlepší to kvalitu vášho hotového nákladného vozidla.


Viac o príprave na montáž nadstavby

Podvozok

Chcete nákladné vozidlo s podvozkom skonštruovaným tak, aby zvládalo všetky zadané výzvy? Prispôsobíme podvozok vozidla tak, aby presne vyhovoval nárokom vašich zákaziek. 

Preskúmajte našu ponuku podvozkov

Energia a efektívnosť

I-See

Viete, ako optimalizovať rýchlosť, radenie prevodových stupňov a jazdu na voľnobeh vzhľadom na topografiu, zákruty a dopravnú situáciu, aby ste ušetrili energiu? Systém I-See to vie. Jeho znalosti sú založené na dátach.

Zobraziť viac informácií o systéme I-See

I-Save

Šetriť palivo nebolo nikdy také jednoduché. Systém I-Save predstavuje ideálne riešenie pre zníženie spotreby paliva v diaľkovej doprave, navyše s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami.

Ďalšie informácie o systéme I-Save

Motory Volvo Trucks

Nákladné vozidlá Volvo si môžete vyšpecifikovať s pohonom na elektrinu, plyn alebo naftu. To platí pre celé portfólio vozidiel od stredných až po ťažké. Pozrite sa bližšie na rôzne alternatívy pohonu a výkonu, ktoré sú v ponuke. 

Preskúmajte alternatívy motorov

I-Shift

I-Shift ponúka celý rad automatických prevodoviek, ktoré sú navrhnuté pre plynulejšiu, pohodlnejšiu a úspornejšiu jazdu. Sú skutočnou špičkou v odvetví dopravy.

Prečítajte si viac o prevodovke I-Shift

Zobrazené funkcie nemusia byť štandardné alebo dostupné pre všetky úrovne výbavy a všetky hnacie línie.

Výkon na mieru

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne zodpovie vaše otázky. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.