Trucks

Originálne náhradné diely Volvo 

Ak chcete dosiahnuť prevádzkyschopnosť, spoľahlivosť a výkon, ktoré od nákladného vozidla Volvo očakávate, spoľahnite sa na originálne diely Volvo. Sú navrhnuté tak, aby dokonale sadli vášmu vozidlu a vyhovovali aj tým najprísnejším štandardom. A rovnako ako naše nákladné vozidlá sú aj originálne náhradné diely Volvo dôkladne testované nielen v laboratóriách, ale aj v rôznych prevádzkových podmienkach - od arktického ľadu až po púštne horúčavy. Ich kvalita je naozaj zaručená. Ak vám ich namontuje niektorý z našich autorizovaných servisov Volvo, poskytneme vám 2-ročnú záruku. Získate pokoj mysle, ktorý si zaslúžite.

Správny diel. Na správnom mieste. V správnom čase.
 

Originálne náhradné diely Volvo si môžete zakúpiť vo vašom servise alebo objednať online. Vďaka obchodnej a servisnej sieti so zastúpením na 130 trhoch po celom svete máte náhradné diely a nevyhnutné služby na dosah ruky. Naše efektívne logistické systémy tiež zaisťujú, že potrebný diel dostanete vtedy, keď ho potrebujete.

Náš prísľub 15-ročnej dostupnosti dielov
 

Nezáleží na tom, aké nákladné vozidlo Volvo používate alebo kedy ste ho kúpili – našou prioritou je vaša prevádzkyschopnosť. Preto vyrábame a dodávame všetky dôležité náhradné diely ešte 15 rokov potom, ako sa model vyradí z výroby.

Záruka na namontované náhradné diely
 

Na originálne náhradné diely Volvo vám poskytneme 2-ročnú záruku. Ak počas prvých 2 rokov dôjde k poruche dielu podliehajúcemu záruke, pokryjeme jeho opravu alebo výmenu. Plná 2-ročná záruka na namontované originálne náhradné diely Volvo sa poskytuje, keď prácu vykoná autorizovaný servis spoločnosti Volvo. Vzťahuje sa na opravu alebo výmenu dielov. A dokonca aj na nápravu následných poškodení.
 

Viac o originálnom servise Volvo

Vyberte si dokonalý diel

Vyrábame a dodávame viac ako 100 000 druhov originálnych náhradných dielov Volvo. Pomocou nášho katalógu náhradných dielov ľahko nájdete, čo potrebujete.

Originálne výmenné diely Volvo

Získajte úplnú istotu vďaka originálnym náhradným dielom Volvo za zlomok ceny a s menším dopadom na životné prostredie.

Spoľahnite sa na naše servisné produkty a služby

Originálne náhradné diely, odborný servis a správna montáž. Všetko nájdete v autorizovanom servise Volvo Trucks.