Ide o základný fakt života – keď ste sa zaviazali k dlhodobým cieľom, musíte pre to niečo robiť. Všetko sa určitým spôsobom počíta. Každé cvičenie, každé jedlo, každý strečing získava nový zmysel, pretože ak to urobíte správne, umožní vám to pokračovať čo najlepšie v tom, čo ste robili vždy doteraz. To isté sa dá povedať o nákladnom vozidle Volvo. Výber originálnych náhradných dielov Volvo udržuje vaše nákladné vozidlo na najvyššej úrovni, a to na dlhú dobu.

Originálne náhradné diely Volvo
Originálne náhradné diely Volvo

Originálne náhradné diely Volvo – tu sú dôvody

Prémiové vozidlá využívajúce vysoko kvalitné diely tiež potrebujú servis a opravy. Keď nadíde ten správny čas, maximalizujeme vašu prevádzkyschopnosť a efektivitu použitím originálnych náhradných dielov Volvo. Sú navrhnuté a odskúšané, aby zabezpečili optimálny výkon a dokonale sa prispôsobili vášmu nákladnému vozidlu Volvo. Každý originálny náhradný diel Volvo, originálny výmenný náhradný diel Volvo a originálne príslušenstvo Volvo vám dodá pocit istoty. Preto môžeme s istotou povedať, že originálne náhradné diely Volvo predlžujú životnosť vášho vozidla, znižujú riziká a predstavujú výhodnú kúpu.

Dealer Locator

Dajte priestor originálnym náhradným dielom Volvo

Originálne náhradné diely Volvo, profesionálny servis a zruční mechanici. Začnite návštevou vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu
Naše náhradné diely vám poskytnú prevádzkyschopnosť na úrovni, ktorú iné náhradné diely nedosahujú

Originálne náhradné diely Volvo teraz s 2-ročnou zárukou

Máme vysoké štandardy. Naše požiadavky na kvalitu náhradných dielov sú rovnaké, pretože ide o tie isté diely, ktoré používame na výrobu vášho nákladného vozidla. Takže pri výmene používame jedine originálne náhradné diely Volvo. Pomáhajú udržiavať lepšiu palivovú hospodárnosť a znižovať emisie vášho nákladného vozidla. Každý deň ho udržiavajú v prevádzke. Poskytnú vám prevádzkyschopnosť na úrovni, ktorú iné náhradné diely nedosahujú.

Odolnejšie náhradné diely

Originálne náhradné diely Volvo nespĺňajú len požiadavky na kvalitu. Sú navrhnuté podľa našich technických parametrov a vyrobené tak, aby zodpovedali našim prísnym normám. Boli tiež starostlivo otestované. Dokonale sadnú. Poskytnú vám navyše pocit istoty, ktorý si zaslúžite. 

Potrebné náhradné diely máte vždy nablízku

Správny diel. Na správnom mieste. v správnom čase

Vďaka sieti dielní so zastúpením na 140 trhoch po celom svete máte náhradné diely a nevyhnutné služby na dosah ruky. Naše moderné logistické systémy nám pomáhajú nájsť potrebné náhradné diely a doručiť ich s efektívnosťou príznačnou pre značku Volvo.

Vaša prevádzkyschopnosť je našou prioritou

Náš prísľub 15-ročnej dostupnosti

Nezáleží na tom, aké nákladné vozidlo Volvo používate alebo kedy ste ho kúpili – našou prioritou je vaša prevádzkyschopnosť. Preto vyrábame a dodávame všetky dôležité náhradné diely aspoň 15 rokov potom, ako sa model vyradí z výroby.

Vyhľadajte potrebné náhradné diely – z ponuky viac než 100 000 položiek

Vyberte si dokonalý diel

Vyrábame a dodávame viac ako 100 000 druhov originálnych náhradných dielov Volvo. Pomocou nášho katalógu náhradných dielov ľahko nájdete, čo potrebujete.

Prelistujte si brožúru náhradných dielov

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY VOLVO = 2 ROKY BEZ STAROSTÍ

Naše náhradné diely sú jedinečné. Naše presvedčenie o ich nadpriemernej kvalite je také silné, že vám na namontované diely poskytneme 2-ročnú záruku. 

Ak počas prvých 2 roky dôjde k poruche dielu podliehajúcemu záruke, pokryjeme opravy alebo výmenu dielu.

Plná 2-ročná záruka na namontované originálne náhradné diely Volvo sa poskytuje, keď prácu vykoná autorizovaný servis spoločnosti Volvo. Vzťahuje sa na opravu alebo výmenu dielov. A dokonca aj na nápravu následných poškodení.

Výmenné náhradné diely Volvo

Výmenné náhradné diely sú použité originálne náhradné diely Volvo, ktoré boli upravené do pôvodného stavu a sú v ponuke za výhodnú cenu. Naše požiadavky na kvalitu výmenných náhradných dielov sú rovnaké ako pri úplne nových dieloch. Navyše na ne dostanete rovnakú záruku.

Máme jednu z najbohatších ponúk výmenných náhradných dielov na trhu. Nájdete v nej všetko od vzduchových kompresorov, riadiacich jednotiek a spojok až po motory, prevodovky, turbodúchadlá a tachografy – za lákavú cenu a v spoľahlivej kvalite.

VT

Pridajte sa

Originálne náhradné diely Volvo, profesionálny servis a zruční mechanici. Začnite návštevou vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu